EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 3, tento týždeň 168, tento mesiac 523, tento rok 523
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Lučenec

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Lučenec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Lučenci zabezpečí? V Lučenci, ale aj v jeho blízkom okolí vám zabezpečíme a poskytneme naše profesionálne sťahovacie služby. franchisová sieť EXTRA SLUŽBYposkytuje svoje sťahovacie služby v Lučenci 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. sťahujeme byty, sťahujeme domy, chalupy a chaty, spoločnosti a firmy, sťahujeme úrady a inštitúcie. Poskytujeme sťahovanie kaviarní a barov, sťahovanie ubytovní aj penziónov alebo sťahovanie obchodíkov a obchodov. Zabalíme, zabezpečíme a presťahujeme vám všetko bytové vybavenie, ako napr. sklo, knihy, oblečenie, kuchynské zariadenie, počítačové zostavy, elektroniku, starožitnosti, obrazy a nábytok.

Spoľahlivo a zodpovedne sťahujeme nielen v Lučenci, ale na celom území SR za jednotné a prehľadné ceny za sťahovanie. Podľa rozsahu a náročnosti sťahovacích prác zaistia naši odborní technici potrebný počet úžitkových vozidiel a kvalifikovaných pracovníkov. Dodáme vám vlastný obalový materiál a sťahovacie krabice.

Každá z našich posádok je pri akomkoľvek type sťahovania poistená. Sťahovanie v Lučenci a okolí vám poskytneme kvalitne, spoľahlivo a rýchlo. Pre sťahovanie v Lučenci je pre vás spoločnosť siete EXTRA SŤAHOVANIE tá správna voľba.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Lučenci, ale aj pri sťahovanie do Lučenca, z Lučenca alebo po Lučenci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Lučenci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Lučenci záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Lučenca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Lučenci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Lučenec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Lučenca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Lučenca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Lučenci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Lučenci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Lučenca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Lučenci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Lučenec -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Lučenca. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.