Objednať

Stěhování Lučenec, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Lučenec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Lučenci zabezpečí? V Lučenci, ale aj v jeho blízkom okolí vám zabezpečíme a poskytneme naše profesionálne sťahovacie služby. franchisová sieť EXTRA SLUŽBYposkytuje svoje sťahovacie služby v Lučenci 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. sťahujeme byty, sťahujeme domy, chalupy a chaty, spoločnosti a firmy, sťahujeme úrady a inštitúcie. Poskytujeme sťahovanie kaviarní a barov, sťahovanie ubytovní aj penziónov alebo sťahovanie obchodíkov a obchodov. Zabalíme, zabezpečíme a presťahujeme vám všetko bytové vybavenie, ako napr. sklo, knihy, oblečenie, kuchynské zariadenie, počítačové zostavy, elektroniku, starožitnosti, obrazy a nábytok.

Spoľahlivo a zodpovedne sťahujeme nielen v Lučenci, ale na celom území SR za jednotné a prehľadné ceny za sťahovanie. Podľa rozsahu a náročnosti sťahovacích prác zaistia naši odborní technici potrebný počet úžitkových vozidiel a kvalifikovaných pracovníkov. Dodáme vám vlastný obalový materiál a sťahovacie krabice.

Každá z našich posádok je pri akomkoľvek type sťahovania poistená. Sťahovanie v Lučenci a okolí vám poskytneme kvalitne, spoľahlivo a rýchlo. Pre sťahovanie v Lučenci je pre vás spoločnosť siete EXTRA SŤAHOVANIE tá správna voľba.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Lučenci, ale aj pri sťahovanie do Lučenca, z Lučenca alebo po Lučenci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Lučenci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Lučenci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Lučenec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Lučenca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Lučenci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Lučenec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Lučenca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Lučenca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Lučenci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Lučenci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Lučenca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Lučenci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Lučenec -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Lučenca. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.