Objednať

Stěhování Bytča, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Bytča a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Bytči zabezpečí? Profesionálne sťahovacie služby v Bytči a priľahlom okolí vám kedykoľvek zaistíme pod značkou našej preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Nepretržite poskytujeme sťahovanie domácností, sťahovanie firiem, sťahovanie kancelárií, panelákov, činžiakov, sťahovanie chát a chalúp. Presťahujeme nielen bežný nábytok, ale aj ťažké bremená, stroje a zariadenia. Zaistíme sťahovanie ubytovne, sťahovanie obchodu, ale aj sťahovanie reštauračného zariadenia.

Postaráme sa o prepravu a sťahovanie vašich hudobných nástrojov či umeleckých predmetov všetkých veľkostí, vrátane prípravy sťahovacích prác a zaistenia proti poškodeniu. Zabezpečíme vám sťahovanie starožitností aj krehkého zariadenia. EXTRA SŤAHOVANIE je vám v Bytči k dispozícii 24 hodín denne, soboty, nedele i sviatočné dni. Sťahované predmety sú u nás automaticky poistené vo výške 100 000 EUR.

EXTRA SŤAHOVANIE je pre obyvateľov Bytče spoločnosťou garantujúcou záruky a kvalitu sťahovacích služieb. Vždy sa o vás postarajú iba zaškolení a skúsení pracovníci. V Bytči a okolí budete mať vďaka sieti EXTRA SŤAHOVANIE zaistené bezstarostné a pokojné sťahovanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Bytči, ale aj pri sťahovanie do Bytče, z Bytče alebo po Bytči! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Bytči, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Bytča cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Bytči záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Bytča vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Bytči. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Bytče. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Bytča -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Bytče. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Bytče do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Bytči s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Bytči. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Bytče. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Bytči využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Bytče. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Bytča -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.