Objednať

Stěhování Košice-okolie, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Košice-okolie a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach-okolí zabezpečí? V Košiciach-okolí aj celom Košickom kraji sťahujeme malé i veľké domácnosti, sťahujeme firmy, sťahujeme kancelárie, sťahujeme domy i športové centrá. franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám zaistí kompletný servis sťahovanie barov a kaviarní, sťahovanie penziónov a ubytovní, ale aj sťahovanie predajní a krámov. Sťahovanie bytových a nebytových objektov zaisťujeme nielen v rámci SR, ale zabezpečujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej EÚ.

Sťahujeme nábytok, sťahujeme drobnosti, cennosti, exponáty, ale sťahujeme aj stroje, ťažké bremená, sťahujeme trezory i klavíry. Sťahujeme byty, sťahujeme spoločnosti i podniky, sťahujeme stavebný materiál. Sťahujeme 24 hodín denne cez víkendy aj sviatky a neustále za rovnakých a nemenných cenových podmienok. Kedykoľvek si od nás objednáte akékoľvek sťahovacie práce, vždy sa od našich franchisantov dočkáte rýchleho a ústretového postoja.

Akékoľvek sťahovanie i prepravu sťahovaných vecí zabezpečujeme vlastnými vozidlami od 3,5 t do 24 t. Poistenie týchto vozidiel je úplne bežné. Taktiež dodanie obalových materiálov a sťahovacích škatúľ pred sťahovaním v Košiciach-okolí je pre všetkých klientov štandardom našich sťahovacích služieb. Stačí si len vyplniť náš objednávkový formulár.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach-okolí, ale aj pri sťahovanie do Košíc-okolia, z Košíc-okolia alebo po Košiciach-okolí! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach-okolí, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Košiciach-okolí záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Košice-okolie vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Košíc-okolia. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Košice-okolie -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Košíc-okolia. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Košíc-okolia do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Košiciach-okolí s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Košiciach-okolí. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Košíc-okolia. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Košiciach-okolí využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Košice-okolie -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Košíc-okolia. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Košiciach-okolí. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.