EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 13, tento týždeň 128, tento mesiac 433, tento rok 3 220
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Košice-okolie

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Košice-okolie a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach-okolie zabezpečí? V Košiciach-okolie aj celom Košickom kraji sťahujeme malé i veľké domácnosti, sťahujeme firmy, sťahujeme kancelárie, sťahujeme domy i športové centrá. franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám zaistí kompletný servis sťahovanie barov a kaviarní, sťahovanie penziónov a ubytovní, ale aj sťahovanie predajní a krámov. Sťahovanie bytových a nebytových objektov zaisťujeme nielen v rámci SR, ale zabezpečujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej EÚ.

Sťahujeme nábytok, sťahujeme drobnosti, cennosti, exponáty ale tiež sťahujeme stroje, ťažké bremená, sťahujeme trezory i klavíry. Sťahujeme byty, sťahujeme spoločnosti i podniky, sťahujeme stavebný materiál. Sťahujeme 24 hodín denne cez víkendy aj sviatky a neustále za rovnakých a nemenných cenových podmienok. Kedykoľvek si od nás objednáte akejkoľvek sťahovacie práce, vždy sa od našich franchisistov dočkáte rýchleho a ústretového postoja.

Akékoľvek sťahovanie i prepravu sťahovaných vecí zabezpečujeme vlastnými vozidlami od 3,5t do 24t. Poistenie týchto vozidiel je úplne normálne. Taktiež dodanie obalových materiálov a sťahovacích škatúľ pred sťahovaním v Košiciach-okolie je pre všetkých klientov štandardom našich sťahovacích služieb. Stačí si len vyplniť náš objednávkový formulár.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach-okolie, ale aj pri sťahovánie do Košíc-okolie, z Košíc-okolie alebo po Košiciach-okolie! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach-okolie, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Košiciach-okolie záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Košíc-okolie. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Košice-okolie -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Košíc-okolie. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Košíc-okolie do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Košiciach-okolie s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Košiciach-okolie. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Košíc-okolie. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Košiciach-okolie využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Košice-okolie -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Košíc-okolie.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Košiciach-okolie. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.