EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 18, tento týždeň 84, tento mesiac 460, tento rok 2 653
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Námestovo

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Námestovo a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Námestove zabezpečí? Pod záštitou kvalitné značky franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám v Námestove a okolie zaistíme odborné a spoľahlivé sťahovacie služby pri sťahovanie domov, sťahovanie bytov, sťahovanie penziónov, knižníc, škôl, sťahovanie úradov, sťahovanie reštaurácií, pivníc, skladov alebo napríklad sťahovanie predajní a obchodov. EXTRA SŤAHOVANIE ponúka jednotnej ceny pre celú SR a neúčtuje žiadne vedľajšie poplatky.

Prioritou našich sťahovákov je vždy profesionálny a spoľahlivý prístup. Premiestňujeme a sťahujeme bežné vybavenie bytu, sťahujeme nábytok, osobné veci, ale aj rôzne hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, stroje, trezory, stavebný materiál a iné. Na nadmerné náklady máme k dispozícii špeciálnu techniku pre manipuláciu a následnú prepravu. Montujeme a demontujeme nábytok.

Na požiadanie vám v Námestove zaistíme osobnú prehliadku sťahovaných priestor odborným technikom, pre zistenie rozsahu poskytovaných služieb a cenové ponuky. Postaráme sa o vás 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ a sviatkov. Objednajte si sťahovanie v Námestove v našej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a vyskúšajte si kvalitu našich sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Námestove, ale aj pri sťahovánie do Námestova, z Námestova alebo po Námestove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Námestove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Námestove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Námestova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Námestovo -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Námestova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Námestova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Námestove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Námestove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Námestove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Námestova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Námestove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Námestovo -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Námestova.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.