Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Námestovo

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Námestovo a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Námestove zabezpečí? Pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám v Námestove a okolí zaistíme odborné a spoľahlivé sťahovacie služby pri sťahovaní domov, sťahovaní bytov, sťahovaní penziónov, knižníc, škôl, sťahovaní úradov, sťahovaní reštaurácií, pivníc, skladov alebo napríklad sťahovaní predajní a obchodov. EXTRA SŤAHOVANIE ponúka jednotné ceny pre celú SR a neúčtuje žiadne vedľajšie poplatky.

Prioritou našich sťahovákov je vždy profesionálny a spoľahlivý prístup. Premiestňujeme a sťahujeme bežné vybavenie bytu, sťahujeme nábytok, osobné veci, ale aj rôzne hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, stroje, trezory, stavebný materiál a iné. Na nadmerné náklady máme k dispozícii špeciálnu techniku pre manipuláciu a následnú prepravu. Montujeme a demontujeme nábytok.

Na požiadanie vám v Námestove zaistíme osobnú prehliadku sťahovaných priestorov odborným technikom, na zistenie rozsahu poskytovaných služieb a cenovej ponuky. Postaráme sa o vás 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ a sviatkov. Objednajte si sťahovanie v Námestove v našej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a vyskúšajte si kvalitu našich sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Námestove, ale aj pri sťahovanie do Námestova, z Námestova alebo po Námestove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Námestove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Námestovo cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Námestove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Námestova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Námestovo -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Námestova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Námestova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Námestove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Námestove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Námestove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Námestova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Námestove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Námestovo -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Námestova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.