EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Gelnica

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Gelnica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Gelnici zabezpečí? Profesionálne sťahovanie v Gelnici a celom okolia precízne a spoľahlivo poskytne naše franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. vysťahujú, odsťahuje a presťahujeme vám domácnosti, presťahujeme domy, presťahujeme chaty aj chalupy, presťahujeme kancelárie, sklady, prevádzky, stého ujeme predajne, ale presťahujeme a premiestnime vám i stavebný materiál. Sťahujeme hotely, sťahujeme penzióny, sťahujeme aj reštaurácie. Vysoký a nemenný štandard sťahovacích prác vám kedykoľvek poskytneme nielen v Gelnici, ale aj na celom území Európskej únie.

Zásluhou našich kvalifikovaných a skúsených pracovníkov o vás bude pri sťahovanie bytových aj nebytových priestorov vždy rýchlo a kvalitne postarané. Prioritou našich sťahovacích služieb v Gelnici je rýchlosť, kvalita a profesionálny prístup k zákazníkom. Presťahujeme vám osobné veci vo vreciach, škatuliach i plastových prepravkách, ale aj skrine, stoly, nábytok, elektroniku, knihy i tlačivá. S úsmevom na perách presťahujeme aj neštandardné a nadmerné predmety, ako sú napríklad trezory, sejfy, klavíry, piana či pianína. Presťahujeme vaše fitnescentra, kadernícke salóny aj lekárske ordinácie.

Montáž a demontáž ľubovoľného druhu nábytku je štandardom našich sťahovacích služieb. Obalíme všetky sťahované predmety vlastnými kvalitnými obalovými materiálmi. Sťahujeme každý deň, vrátane víkendov i sviatkov. V Gelnici sťahujeme pod kvalitnou značkou EXTRA SŤAHOVANIE, a bude nám cťou, ak sa aj vy stanete našimi stálymi klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Gelnici, ale aj pri sťahovánie do Gelnice, z Gelnice alebo po Gelnici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Gelnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Gelnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Gelnici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Gelnice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Gelnici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Gelnica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Gelnice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Gelnice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Gelnici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Gelnici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Gelnice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Gelnici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Gelnica -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Gelnice.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.