Objednať

Stěhování Gelnica, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Gelnica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Gelnici zabezpečí? Profesionálne sťahovanie v Gelnici a celom okolí precízne a spoľahlivo poskytne naša franchisová sieť EXTRA SLUŽBY. vysťahujeme, odsťahujeme a presťahujeme vám domácnosti, presťahujeme domy, presťahujeme chaty aj chalupy, presťahujeme kancelárie, sklady, prevádzky, sťahujeme predajne, ale presťahujeme a premiestnime vám i stavebný materiál. Sťahujeme hotely, sťahujeme penzióny, sťahujeme aj reštaurácie. Vysoký a nemenný štandard sťahovacích prác vám kedykoľvek poskytneme nielen v Gelnici, ale aj na celom území Európskej únie.

Zásluhou našich kvalifikovaných a skúsených pracovníkov o vás bude pri sťahovaní bytových aj nebytových priestorov vždy rýchlo a kvalitne postarané. Prioritou našich sťahovacích služieb v Gelnici je rýchlosť, kvalita a profesionálny prístup k zákazníkom. Presťahujeme vám osobné veci vo vreciach, škatuliach i plastových prepravkách, ale aj skrine, stoly, nábytok, elektroniku, knihy i tlačivá. S úsmevom na perách presťahujeme aj neštandardné a nadmerné predmety, ako sú napríklad trezory, sejfy, klavíry, pianá či pianína. Presťahujeme vaše fitness centrá, kadernícke salóny aj lekárske ordinácie.

Montáž a demontáž ľubovoľného druhu nábytku je štandardom našich sťahovacích služieb. Zabalíme všetky sťahované predmety vlastnými kvalitnými obalovými materiálmi. Sťahujeme každý deň, vrátane víkendov i sviatkov. V Gelnici sťahujeme pod kvalitnou značkou EXTRA SŤAHOVANIE, a bude nám cťou, ak sa aj vy stanete našimi stálymi klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Gelnici, ale aj pri sťahovanie do Gelnice, z Gelnice alebo po Gelnici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Gelnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Gelnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Gelnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Gelnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Gelnice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Gelnici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Gelnica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Gelnice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Gelnice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Gelnici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Gelnici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Gelnice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Gelnici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Gelnica -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Gelnice. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.