EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 4, tento týždeň 169, tento mesiac 524, tento rok 524
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Krupina

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Krupina a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Krupine zabezpečí? Sťahovanie Krupina - profesionálne sťahovacie služby v Krupine a jeho širokom okolí vám zaistí a kedykoľvek poskytne naša franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY. S našimi sťahovákmi získate v Krupine tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie sťahovacie služby. Radi a rýchlo vám presťahujeme veľké i malé domácnosti, presťahujeme byty, sťahujeme domy. Sťahujeme bytové aj nebytové priestory. Sťahujeme reštaurácie, sťahujeme ubytovacie zariadenia, všetky typy prevádzok, sťahujeme chalupy, sťahujeme úrady a inštitúcie, presťahujeme kancelárie i výrobné haly.

Kedykoľvek sme tu pre vašu potrebu, 24 hodín denne, vrátane víkendov i sviatkov. Naši odborní technici vám poskytnú prehliadku pred sťahovaním na zistenie rozsahu služieb a následnú kalkuláciu ceny za sťahovanie. Zabalenie a zabezpečenie prepravovaného nákladu je štandardom našich služieb, rovnako ako poistenie prepravovaných nákladov vo výške 100 000 EUR.

Po vyplnení on-line formulára alebo po zavolaní na našu bezplatnú linku 0800 80 10 80sa vám čo najskôr ozveme. So spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE už nebudete mať v Krupine a okolí žiadne starosti so sťahovaním.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Krupine, ale aj pri sťahovanie do Krupiny, z Krupiny alebo po Krupine! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Krupine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Krupina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Krupine záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Krupiny. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Krupine. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Krupina -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Krupiny. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Krupiny do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Krupine s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Krupine. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Krupiny. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Krupine využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Krupina -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Krupiny. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.