EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Veľký Krtíš

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Veľký Krtíš a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Veľkom Krtíši zabezpečí? Vo Veľkom Krtíši a v jeho okolia vám prostredníctvom celoštátnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY zaistíme a poskytneme profesionálne, kvalitné a rýchle sťahovacie služby. Sťahujeme byty, sťahujeme rodinné domy, priemyselné objekty, sťahujeme kancelárie i firemných priestory, sťahujeme sklady, dielne, sťahujeme obchodné domy i fitnescentra. Kompletne sa vám postaráme o sťahovanie reštaurácie, sťahovanie hoteli alebo sťahovanie predajne vo Veľkom Krtíši.

Pre dané sťahovanie bytových aj nebytových priestorov vám zabezpečíme všetok obalový materiál aj sťahovacie krabice. Vo Veľkom Krtíši, ale aj v celej Slovenskej republike sú vám naši pracovníci k dispozícii 24 hodín denne, cez víkendy i sviatky, a to bez akýchkoľvek ďalších príplatkov. Máme jednotné a prehľadné hodinové taxy za naše sťahovacie služby.

Presťahujeme a dovezieme vám vybavenia bytu, tovar, elektroniku, nábytok, starožitnosti i bielu techniku alebo napríklad aj stavebný materiál, ktorý rozmiestnime tak, ako sami určíte. Medzinárodné sťahovanie je bežným druhom sťahovanie, ktorý vám taktiež kedykoľvek zaistíme a poskytneme. Sťahujeme pod kvalitné a overenú značkou franchisy EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Veľkom Krtíši, ale aj pri sťahovánie do Veľkého Krtíša, z Veľkého Krtíša alebo po Veľkom Krtíši! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Veľkom Krtíši, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Veľký Krtíš cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Veľkom Krtíši záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Veľkého Krtíša. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Veľký Krtíš -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Veľkého Krtíša. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Veľkého Krtíša do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Veľkom Krtíši s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie vo Veľkom Krtíši. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Veľkého Krtíša. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Veľkom Krtíši využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Veľký Krtíš -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním vo Veľkom Krtíši. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Veľkého Krtíša.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.