Objednať

Stěhování Rimavská Sobota, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Rimavská Sobota a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Rimavskej Sobote zabezpečí? Franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE, popredná spoločnosť poskytujúca sťahovacie služby, vám v Rimavskej Sobote a širokom okolí zaistí a poskytne ten najspoľahlivejší a najkvalitnejší sťahovací servis. Na prvom mieste je u nás profesionalita a spokojnosť zákazníka. Zabezpečíme vám sťahovanie domácností, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie chát aj chalúp, ale poskytneme vám aj sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem a spoločností alebo napríklad sťahovanie skladov alebo sťahovanie stavebných materiálov. Sťahujeme reštaurácie, bary aj krčmy, sťahujeme hotely, penzióny aj ubytovne, kultúrne domy, sťahujeme fitnes centrá, sťahujeme školy i škôlky.

Sťahovanie vám zabezpečíme nielen v Rimavskej Sobote a okolí, ale aj z akejkoľvek časti Európy do Rimavskej Soboty alebo naopak sťahovanie z Rimavskej Soboty, lebo bežne zabezpečujeme a poskytujeme aj medzinárodné sťahovanie. Zaškolený tím pracovníkov v žltom oblečení je pripravený splniť vaše požiadavky 24 hodín denne, soboty, nedele i sviatočné dni. Sťahujeme bežný nábytok, nábytkové zostavy, sklo, porcelán, obrazy, osobné veci, sťahujeme ťažké bremená, klavíry, stroje, sťahujeme sejfy a trezory. Sťahovacie práce vždy prispôsobujeme individuálnym časovým požiadavkám zákazníka.

Sťahovanie zabezpečujeme vlastnými vozidlami od 3,5 t do 24 t, pričom sú všetky tieto vozidlá poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Na spoľahlivých sťahovákov od franchisovej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIEsa môžete kedykoľvek obrátiť nielen v Rimavskej Sobote, ale v celom kraji. 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Rimavskej Sobote, ale aj pri sťahovanie do Rimavskej Soboty, z Rimavskej Soboty alebo po Rimavskej Sobote! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Rimavskej Sobote, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Rimavskej Sobote záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Rimavská Sobota vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Rimavskej Soboty. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Rimavská Sobota -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Rimavskej Soboty. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Rimavskej Soboty do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Rimavskej Sobote s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Rimavskej Sobote. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Rimavskej Soboty. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Rimavskej Sobote využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Rimavská Sobota -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Rimavskej Soboty. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Rimavskej Sobote. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.