EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 77, tento mesiac 453, tento rok 2 646
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Rimavská Sobota

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Rimavská Sobota a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Rimavskej Sobote zabezpečí? Franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE, čoby predné spoločnosť poskytujúca sťahovacie služby vám v Rimavskej Sobote a širokom okolia zaistí a poskytne ten najspoľahlivejší a najkvalitnejšie sťahovacie servis. Na prvom mieste je u nás profesionalita a spokojnosť zákazníka. Zabezpečíme vám sťahovania domácností, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie chat aj chalúp, ale poskytneme vám aj sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem a spoločností alebo napríklad sťahovanie skladov alebo sťahovanie stavebných materiálov. Sťahujeme reštaurácie, bary aj krčmy, sťahujeme hotely, penzióny aj ubytovne, kultúrne domy, sťahujeme fitnes centrá, sťahujeme školy i škôlky.

Sťahovanie vám zabezpečíme nielen v Rimavskej Sobote a okolia, ale aj z akejkoľvek časti Európy do Rimavskej Soboty alebo na opak sťahovanie z Rimavskej Soboty lebo bežne zabezpečujeme a poskytujeme aj medzinárodné sťahovanie. Preškolený tím pracovníkov v žltom oblečenie je pripravený splniť vaše požiadavky 24 hodín denne, soboty, nedele i sviatočné dni. Sťahujeme bežný nábytok, nábytkové zostavy, sklo, porcelán, obrazy, osobné veci, sťahujeme ťažké bremená, klavíry, stroje, sťahujeme sejfy a trezory. Sťahovacie práce vždy prispôsobujeme individuálnym časovým požiadavkám zákazníka.

Sťahovanie zabezpečujeme vlastnými vozidlami od 3,5t do 24t, pričom sú všetky tieto vozidlá poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Na spoľahlivé sťahovákov od franchisová spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIEsa môžete kedykoľvek obrátiť nielen v Rimavskej Sobote, ale v celom kraji. 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Rimavskej Sobote, ale aj pri sťahovánie do Rimavskej Soboty, z Rimavskej Soboty alebo po Rimavskej Sobote! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Rimavskej Sobote, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Rimavská Sobota cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Rimavskej Sobote záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Rimavskej Soboty. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Rimavská Sobota -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Rimavskej Soboty. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Rimavskej Soboty do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Rimavskej Sobote s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Rimavskej Sobote. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Rimavskej Soboty. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Rimavskej Sobote využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Rimavská Sobota -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rimavskej Soboty.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Rimavskej Sobote. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.