Objednať

Stěhování Dunajská Streda, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Dunajská Streda a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Dunajskej Strede zabezpečí? Nielen v Dunajskej Strede, ale kompletne v celom kraji vám naše posádky skúsených sťahovákov zo siete EXTRA SŤAHOVANIE poskytnú profesionálne, spoľahlivé a nadštandardne kvalitné sťahovacie služby. Pod záštitou značky preverenej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zabezpečíme vysoký štandard sťahovacích prác pri sťahovaní bytov, sťahovaní domov, sťahovaní domácnosti, sťahovaní kancelárií, sťahovaní hotela či ubytovne alebo sťahovaní celých firemných objektov. Nepretržite, 365 dní v roku vám poskytneme akékoľvek sťahovanie bytových a nebytových priestorov. Sťahovanie reštaurácie či baru alebo sťahovanie predajne a obchodu.

Sťahujeme pianá, pianína aj klavíry. Odsťahujeme trezory, sejfy aj iné ťažké bremená. Sťahujeme stroje i strojné zariadenia, sťahujeme výrobné linky, fitnescentra i kartotéky. Sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme pivnice i pôjdy, ale dokážeme vám presťahovať aj akýkoľvek stavebný materiál. Dodávame vlastné obalové materiály slúžiace proti ničeniu sťahovaného nábytku a sťahovaných predmetov pri preprave. Zaisťujeme kompletný sťahovací servis vrátane víkendov a sviatkov, so zárukou kvality a istoty.

Štandardom nami poskytovaného sťahovania v Dunajskej Strede je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. Montáž a demontáž nábytku je vykonávaná automaticky ako súčasť štandardu našich sťahovacích služieb, ktoré poskytujeme 24 hodín denne, a to nielen v Dunajskej Strede, ale v celom kraji. Sťahovanie zaisťujeme nielen v Dunajskej Strede, ale aj z akejkoľvek časti Slovenskej republiky vám zabezpečíme sťahovanie do Dunajskej Stredy, alebo naopak sťahovanie z Dunajskej Stredy. Stačí vyplniť on-line objednávkový formulár alebo si zavolať na centrálnu bezplatnú linku 0800 80 10 80 a presvedčiť sa o kvalite našich sťahovacích služieb. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dunajskej Strede, ale aj pri sťahovanie do Dunajskej Stredy, z Dunajskej Stredy alebo po Dunajskej Strede! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dunajskej Strede, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Dunajská Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Dunajskej Strede záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Dunajská Streda vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Dunajskej Stredy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Dunajská Streda -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Dunajskej Stredy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Dunajskej Stredy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Dunajskej Strede s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Dunajskej Strede. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Dunajskej Stredy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Dunajskej Strede využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Dunajská Streda -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Dunajskej Stredy. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Dunajskej Strede. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.