EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Dunajská Streda

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Dunajská Streda a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Dunajskej Strede zabezpečí? Nielen v Dunajské Stredě, ale kompletne v celom kraji vám naše posádky skúsených sťahovákov zo siete EXTRA SŤAHOVANIE poskytnú profesionálne, spoľahlivé a nadštandardne kvalitné sťahovacie služby. Pod záštitou značky preverené franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zabezpečíme vysoký štandard sťahovacích prác pri sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie domácnosti, sťahovanie kancelárií, sťahovanie hotela či ubytovne alebo sťahovanie celých firemných objektov. Nepretržite, 365 dní v roku vám poskytneme všetky sťahovanie bytových a nebytových priestorov. Sťahovanie reštaurácie či baru alebo sťahovanie predajne a obchodu.

Sťahujeme piana, pianína aj klavíry. Odsťahuje trezory, sejfy aj iné ťažké bremená. Sťahujeme stroje i strojné zariadenie, sťahujeme výrobné linky, fitnescentra i kartotéky. Sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme pivnice i pôdy, ale dokážeme vám presťahovať aj akýkoľvek stavebný materiál. Dodávame vlastné obalové materiály slúžiace proti ničeniu sťahovaného nábytku a sťahovavých predmetov pri preprave. Zaisťujeme kompletný sťahovacie servis vrátane víkendov a sviatkov, so zárukou kvality a istoty.

Štandardom nami poskytovaného sťahovanie v Dunajské Stredě je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. Montáž a demontáž nábytku je vykonávaná automaticky ako súčasť štandardu našich sťahovacích služieb, ktoré poskytujeme 24 hodín denne, a to nielen v Dunajské Strede, ale v celom kraji. Sťahovanie zaisťujeme nielen po Dunajské Strede, ale aj z akejkoľvek časti Slovenskej republiky vám zabezpečíme sťahovanie do Dunajské Stredy, alebo na opak sťahovanie z Dunajské Stredy. Stačí vyplniť on-line objednávkový formulár alebo si zavolať na centrálnej bezplatnú linku 0800 80 10 80 a presvedčiť sa o kvalite našich sťahovacích služieb. Budeme veľmi potešení, ak sa aj vy stanete našimi ďalšími, spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Dunajskej Strede, ale aj pri sťahovánie do Dunajskej Stredy, z Dunajskej Stredy alebo po Dunajskej Strede! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Dunajskej Strede, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Dunajská Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Dunajskej Strede záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Dunajskej Stredy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Dunajská Streda -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Dunajskej Stredy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Dunajskej Stredy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Dunajskej Strede s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Dunajskej Strede. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Dunajskej Stredy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Dunajskej Strede využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Dunajská Streda -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Dunajskej Stredy.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Dunajskej Strede. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.