EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Bánovce nad Bebravou

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Bánovce nad Bebravou a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Bánovciach nad Bebravou zabezpečí? Franchisová sieť sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje v Bánovciach nad Bebravou svojej sťahovacie služby už niekoľko rokov. Neobmedzene zabezpečujeme a poskytujeme sťahovanie domov, sťahovanie bytov, sťahovanie nábytku, sťahovanie rekreačných objektov, ale aj sťahovanie firiem a podnikov, sťahovanie reštaurácií, sťahovanie predajní a obchodov alebo sťahovanie hotelov a ubytovní. Sťahujeme kancelárie, školy aj škôlky a samozrejme poskytujeme a zabezpečujeme aj medzinárodné sťahovanie.

Naša spoločnosť EXTRA SLUŽBY si zakladá na profesionálnom prístupe a kvalite sťahovacích prác poskytovaných našim zákazníkom. Presťahujeme trezory, sťahujeme klavíry aj pianína, sťahujeme posilňovacie stroje ale aj krehké veci, obrazy, kvety, nábytok, keramiku, porcelán a kuchynské spotrebiče. Sťahovanie zabezpečujeme vlastným, skúseným a preškoleným personálom a vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5t do 24t. EXTRA SŤAHOVANIE vám v Bánovciach nad Bebravou a celom kraji pred samotným sťahovaním zaistí a dodá vlastný obalový materiál aj sťahovacie krabce.

Každý prepravovaný náklad je automaticky poistený vo výške 100 000 EUR. Naši profesionálni a preškolení pracovníci zo siete EXTRA SŤAHOVANIE sa vám v Bánovciach nad Bebravou postarajú o zabezpečenie kvalitného, spoľahlivého a rýchleho sťahovacího servisu.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Bánovciach nad Bebravou, ale aj pri sťahovánie do Bánoviec nad Bebravou, z Bánoviec nad Bebravou alebo po Bánovciach nad Bebravou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Bánovciach nad Bebravou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Bánovce nad Bebravou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Bánovciach nad Bebravou záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Sťahovanie Bánovce nad Bebravou -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Bánoviec nad Bebravou. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Bánoviec nad Bebravou do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Bánovciach nad Bebravou s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Bánoviec nad Bebravou. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Bánovciach nad Bebravou. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Bánoviec nad Bebravou. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Bánovciach nad Bebravou využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Bánovce nad Bebravou -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Bánoviec nad Bebravou.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Bánovciach nad Bebravou. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam.