Objednať

Stěhování Kežmarok, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Kežmarok a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Kežmarku zabezpečí? Nielen v Kežmarku a jeho širokom okolí vám spoločnosti franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE zaistia a poskytnú kompletné sťahovacie služby prvotriednych kvalít. V Kežmarku a okolí vám zabezpečíme sťahovanie domácností, sťahovanie bytových domov, sťahovanie bytov, sťahovanie rodinných domov, ale aj sťahovanie chalupy či chaty. Zabezpečíme a poskytneme vám sťahovanie hotela, sťahovanie reštaurácie či baru alebo sťahovanie kancelárií alebo sťahovanie firiem. v Kežmarku sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Pred prepravou vám odborne zabalíme sťahovaný nábytok, krehké predmety, elektroniku, výpočtovú techniku, knihy i hudobné nástroje. Dodáme vám všetok obalový materiál vrátane škatúľ na sťahovanie priamo k vám domov. V Kežmarku vám poskytneme naše sťahovacie služby 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE má veľmi skúsených a zaškolených pracovníkov, ktorí sa vám budú vždy venovať na 100%, a to nielen v Kežmarku, ale kompletne po celej Slovenskej republike.

Stačí keď si vyplníte jednoduchý objednávkový on-line formulár alebo zavoláte na centrálnu linku 0800 80 10 80, a naši technici vám čo najskôr zavolajú a dohovoria s vami od A do Z celý priebeh sťahovacích prác. Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je úplne automatické. Montáž a demontáž nábytku je taktiež štandardom nami poskytovaných sťahovacích služieb. Budeme veľmi potešení, ak si na sťahovanie v Kežmarku zvolíte našu spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE a sami sa presvedčíte o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Kežmarku, ale aj pri sťahovanie do Kežmarku, z Kežmarku alebo po Kežmarku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Kežmarku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Kežmarok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Kežmarku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Kežmarok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Kežmarku. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Kežmarok -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Kežmarku. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Kežmarku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Kežmarku do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Kežmarku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Kežmarku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Kežmarku. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Kežmarku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Kežmarok -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Kežmarku. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.