Objednať

Stěhování Trenčín, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Trenčín a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Trenčíne zabezpečí? V Trenčíne a širokom okolí zabezpečujeme kompletné sťahovacie služby tých najvyšších kvalít. Vysťahujeme a presťahujeme domy, sťahujeme chalupy, sťahujeme byty, sťahujeme úrady, škôlky i školy, sťahujeme prevádzkárne a sťahujeme sklady. Kedykoľvek vám zabezpečíme sťahovanie domácností, sťahovanie penziónov a hotelov, sťahovanie predajní a krámov, ale tiež sťahovanie reštaurácií či krčiem. EXTRA SŤAHOVANIE má nielen v Trenčíne, ale v celej Slovenskej republike jednotné ceny bez akýchkoľvek vedľajších poplatkov navyše.

Presťahujeme nábytok, bytové doplnky, interiérové drobnosti, knihy, elektronické zariadenia, ale sťahujeme aj ťažké bremená, sťahujeme trezory, sejfy, klavíry, posilňovacie stroje alebo strojné zariadenia. Každému ponúkame možnosť krátkodobého alebo dlhodobého uskladnenia sťahovaných predmetov a vybavenia. Montujeme a demontujeme nielen nábytok, ale aj kuchynské linky či kancelárske vybavenie. Pracujeme a sťahujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, vrátane sviatkov aj víkendov.

Našou prioritou je spokojný zákazník, ktorý sa na nás môže kedykoľvek znovu obrátiť so žiadosťou o sťahovacie práce. Rýchla komunikácia cez on-line objednávkový formulár alebo prostredníctvom centrálnej infolinky 0800 80 10 80. Máme zaškolených a skúsených pracovníkov s profesionálnym sťahovacím vybavením. v Trenčíne sťahujeme a pracujeme pod záštitou kvalitnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trenčíne, ale aj pri sťahovanie do Trenčína, z Trenčína alebo po Trenčíne! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trenčíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Trenčín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Trenčíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Trenčín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Trenčína. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Trenčíne. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Trenčín -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Trenčína. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Trenčína do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Trenčíne s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Trenčíne. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Trenčína. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Trenčíne využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Trenčín -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Trenčína. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.