Objednať

Stěhování Nové Zámky, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Nové Zámky a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Nových Zámkoch zabezpečí? Nielen v Nových Zámkoch, ale v celom kraji vám zaistí a poskytne sťahovanie a sťahovacie služby naša franchisová sieť EXTRA SLUŽBY, popredná sťahovacia firma v odbore poskytovania profesionálnych sťahovacích prác. Či už ide o sťahovanie nábytku, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie firiem alebo sťahovanie kancelárií, sťahovanie barov a reštaurácií, kultúrnych domov alebo sťahovanie hotelov, ubytovní či penziónov, vždy budete mať s našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE zaistený špičkový a kompletný sťahovacie servis.

Sťahovanie v Nových Zámkoch vám zabezpečíme kedykoľvek a kamkoľvek - do vedľajšej ulice alebo až za hranice našej republiky. Sťahujeme a prepravujeme vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5 t do 24 t. V Nových Zámkoch a celom kraji sme Vám k dispozícii 24 hodín denne, vrátane víkendov a sviatkov. Vieme, ako môže byť sťahovanie bytových a nebytových priestorov náročné, a preto sa vám ho budeme snažiť čo najviac uľahčiť a uľahčiť.

Zabezpečíme vám dodanie všetkého obalového materiálu a samozrejme dodáme i profesionálne sťahovacie krabice prispôsobené hlavne na sťahovaniu domácností a sťahovaniu bytov. V Nových Zámkoch a okolí vám veľmi radi poskytneme aj medzinárodné sťahovanie, sťahovanie umeleckých predmetov, sťahovanie fitness centier, sťahovanie predajní a obchodov alebo sťahovanie úradov a inštitúcií.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Nových Zámkoch, ale aj pri sťahovanie do Nových Zámkov, z Nových Zámkov alebo po Nových Zámkoch! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Nových Zámkoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Nové Zámky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Nových Zámkoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Nové Zámky vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Nových Zámkov. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Nové Zámky -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Nových Zámkov. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Nových Zámkov do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Nových Zámkoch s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Nových Zámkoch. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Nových Zámkov. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Nových Zámkoch. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Nových Zámkoch využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Nové Zámky -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Nových Zámkov. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.