EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 4, tento týždeň 169, tento mesiac 524, tento rok 524
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Bratislava

sťahovanie a sťahovacie práce

Chcete zabezpečiť profesionálne a lacné sťahovanie v hlavnom meste Bratislava a hľadáte špecialistov a skutočných odborníkov, ktorí vám tieto sťahovacie služby v Bratislave zabezpečia? Spoľahlivé, profesionálne a kvalitné sťahovacie služby vám v celej Bratislave zaistí a poskytne preverená franchisová sieť sťahovákov zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie v Bratislave, ale aj v celom širokom okolí Bratislavy vám kedykoľvek zaistíme a poskytneme na základe vašich dopytov a objednávok. Zabezpečíme vám sťahovanie domácností, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, ale aj sťahovanie chát a chalúp. V Bratislave sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Nepretržite, 365 dní v roku vám v Bratislave zaistíme sťahovanie kancelárií, sťahovanie firmy či firiem, sťahovanie obchodu či predajne, ale poskytneme vám profesionálne a spoľahlivé sťahovacie práce aj pri sťahovaní hotela, ubytovne či penziónu alebo pri sťahovaní reštaurácií, kaviarní či barov. Sťahujeme kozmetické aj kadernícke salóny, sťahujeme a premiestňujeme všetky stavebné materiály, ale sťahujeme aj fitness centrá.

Zaškolení a skúsení sťahováci zo siete EXTRA SŤAHOVANIE sú pripravení 24 hodín denne, aby vám v Bratislave splnili všetky vaše požiadavky a priania týkajúce sa sťahovania po Bratislave, sťahovania z Bratislavy alebo sťahovania do Bratislavy z akejkoľvek časti Slovenskej republiky. Sťahovanie zabezpečujeme vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5 t do 24 t, pričom sú všetky tieto moderné vozidlá poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Medzinárodné sťahovanie je bežným štandardom našich sťahovacích služieb. Pri sťahovaní vám samozrejme dodáme všetky obalové materiály, bublinkové fólie, lepenky aj špecifické sťahovacie krabice.

Presťahujeme vám domácnosti, sťahujeme nábytok, sťahujeme klavíry, pianá aj pianína, sťahujeme trezory, sejfy, tlačiarne, PC zostavy aj umelecké predmety. Montáž a demontáž nábytku alebo kuchynských liniek je bežnou súčasťou nami poskytovaných sťahovacích prác v Bratislave. Objednajte si ľubovoľné sťahovacie služby prostredníctvom nášho prehľadného objednávkového formulára a presvedčte sa sami, aké dokonalé a spoľahlivé služby naša franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE v Bratislave zabezpečuje a poskytuje. Objednávky môžete kedykoľvek vybavovať aj prostredníctvom bezplatnej centrálnej linky EXTRA SLUŽBY - 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Bratislave, ale aj pri sťahovanie do Bratislavy, z Bratislavy alebo po Bratislave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Bratislave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Bratislave záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Bratislavy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Bratislavy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Bratislavy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Bratislave s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Bratislave. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Bratislavy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Bratislave. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Bratislave využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Bratislavy. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.