EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Bratislava

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Bratislava a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Bratislave zabezpečí? Spoľahlivé, profesionálne a kvalitné sťahovacie služby vám v celej Bratislave zaistí a poskytne preverená franchisová sieť sťahovákov zo spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie v Bratislave, ale aj v celom širokom okolia Bratislavy vám kedykoľvek zaistíme a poskytneme na základe vašich dopytov a objednávok. Zabezpečíme vám sťahovanie domácností, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, ale aj sťahovanie chát a chalúp. V Bratislave sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Nepretržite, 365 dní v roku vám v Bratislave zaistíme sťahovanie kancelárií, sťahovanie firmy či firiem, sťahovanie obchodu či predajne, ale poskytneme vám profesionálne a spoľahlivé sťahovacie práce aj pri sťahovanie hotela, ubytovne či penziónu alebo pri sťahovanie reštaurácií, kaviarní či barov. Sťahujeme kozmetické aj kadernícke salóny, sťahujeme a premiestňujeme všetky stavebné materiály, ale sťahujeme aj fitnes centrá.

Preškolení a skúsení sťahováci zo siete EXTRA SŤAHOVANIE sú pripravení 24 hodín denne, aby vám v Bratislave splnili všetky vaše požiadavky a priania týkajúce sa sťahovanie po Bratislave, sťahovanie z Bratislavy alebo sťahovanie do Bratislavy z akejkoľvek časti Slovenskej republiky. Sťahovanie zabezpečujeme vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5t do 24t, pričom sú všetky tieto moderné vozidlá poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Medzinárodné sťahovanie je bežným štandardom našich sťahovacích služieb. Pri sťahovaní vám samozrejme dodáme všetky obalové materiály, bublinkové fólie, lepenky aj špecifické sťahovacie krabice.

Presťahujeme vám domácnosti, sťahujeme nábytok, sťahujeme klavíry, piana aj pianína, sťahujeme trezory, sejfy, tlačiarne, PC zostavy aj umelecké predmety. Montáž a demontáž nábytku alebo kuchynských liniek je bežnou súčasťou nami poskytovaných sťahovacích prác v Bratislave. Objednajte si ľubovoľné sťahovacie služby prostredníctvom nášho prehľadného objednávkového formulára a presvedčte sa sami, ako dokonalé a spoľahlivé služby naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE v Bratislave zabezpečuje a poskytuje. Objednávky môžete kedykoľvek prevádzať aj prostredníctvom bezplatnej centrálnej linky EXTRA SLUŽBY - 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Bratislave, ale aj pri sťahovánie do Bratislavy, z Bratislavy alebo po Bratislave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Bratislave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Bratislava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Bratislave záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava
email: info@stahovanie-bleskovka.sk

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Bratislavy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Bratislava -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Bratislavy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Bratislavy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Bratislave s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Bratislave. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Bratislavy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Bratislave. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Bratislave využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Bratislava -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Bratislavy.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.