Objednať

Stěhování Sabinov, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Sabinov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Sabinove zabezpečí? Profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby. To je to, čo vám môžeme v Sabinove a blízkom okolí poskytnúť pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje širokú škálu sťahovacích služieb na profesionálnej úrovni. Sťahujeme bytové jednotky, sťahujeme domy, sťahujeme firmy, sťahujeme aj kancelárie. Sme odborníci na sťahovanie hotelov a ubytovní, sťahovanie predajní alebo sťahovanie reštaurácií.

Poskytujeme medzinárodné sťahovanie po celej Európskej únii, sťahujeme úrady aj inštitúcie. Konzultácie a osobná prehliadka odborným technikom pred sťahovaním bytových či nebytových priestorov je štandardom našich sťahovacích služieb poskytovaných v Sabinove. Nielen naša centrálna linka 0800 80 10 80je vám k dispozícii 24 hodín denne, ale aj všetky zaškolené posádky sú každý deň pripravené poskytnúť vám naše sťahovacie práce. Svoje objednávky môžete zadávať aj v našom objednávkovom formulári sťahovania.

Zaistíme a dodáme vám kvalitný obalový materiál a krabice na sťahovanie. Presťahujeme vám trezory, sejfy, posilňovacie stroje, klavíry aj pianá. Sťahujeme nábytok, obrazy, kvety aj elektroniku. Vyskúšajte si sťahovanie v Sabinove so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE a presvedčte sa sami o našej profesionalite a o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Sabinove, ale aj pri sťahovanie do Sabinova, zo Sabinova alebo po Sabinove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Sabinove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Sabinov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Sabinove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Sabinov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Sabinova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Sabinove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Sabinov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Sabinova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Sabinova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Sabinove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Sabinove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Sabinova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Sabinove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Sabinov -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Sabinova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.