EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 19, tento týždeň 85, tento mesiac 461, tento rok 2 654
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Sabinov

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Sabinov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Sabinove zabezpečí? Profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby. To je to, čo vám môžeme v Sabinove a blízkom okolia poskytnúť pod záštitou kvalitné značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje širokú škálu sťahovacích služieb na profesionálnej úrovni. Sťahujeme bytové jednotky, sťahujeme domčeky, sťahujeme firmy, sťahujeme aj kancelárie. Sme odborníci na sťahovanie hotelov a ubytovní, sťahovanie predajní alebo sťahovanie reštaurácií.

Poskytujeme medzinárodné sťahovanie po celej Európskej únii, sťahujeme úrady aj inštitúcie. Konzultácie a osobné prehliadka odborným technikom pred sťahovaním bytových či nebytových priestorov je štandardom našich sťahovacích služieb poskytovaných v Sabinove. Nielen naše centrálne linka 0800 80 10 80je vám k dispozícii 24 hodín denne, ale aj všetky preškolené posádky sú každý deň pripravené poskytnúť vám naša sťahovacie práce. Svoje objednávky môžete zadávať aj v našom objednávkovom formulári sťahovanie.

Zaistíme a dodáme vám kvalitný obalový materiál a krabice na sťahovanie. Presťahujeme vám trezory, sejfy, posilňovacie stroje, klavíry aj piana. Sťahujeme nábytok, obrazy, kvety aj elektroniku. Vyskúšajte si sťahovanie v Sabinove so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE a presvedčte sa sami o našej profesionalite a o našich kvalitách.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Sabinove, ale aj pri sťahovánie do Sabinova, ze Sabinova alebo po Sabinove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Sabinove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Sabinov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Sabinove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Sabinova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Sabinove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Sabinov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie ze Sabinova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie ze Sabinova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Sabinove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Sabinove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie ze Sabinova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Sabinove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Sabinov -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Sabinova.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.