EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Svidník

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Svidník a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Svidníku zabezpečí? Pod záštitou franchisovej siete sťahováků EXTRA SŤAHOVANIE vám vo Svidníku a celom okolia zaistíme spoľahlivý, rýchly a kvalitný sťahovacie servis. Od pondelka do nedele, 7 dní v týždni sťahujeme domácnosti, sťahujeme byty, sťahujeme domy, sťahujeme firmy, sťahujeme aj kancelárie. Kvalitne sa postaráme o sťahovanie obchodu či predajne, o sťahovanie hotela či ubytovne alebo trebárs o sťahovanie reštaurácie či krčmy. Zabezpečujeme sťahovanie starožitností, sôch, obrazov, porcelánu, krehkého zariadenia i ťažkých predmetov.

Postaráme sa o vaše hudobné nástroje všetkých veľkostí, vrátane prípravy ich prevozu, obalenie a zaistenie proti poškodeniu. Všetku prepravu zabezpečujeme našimi sťahovacími vozidlá od 3,5t až do 24t, ktoré sú na prepravu poistené vo výške 100 000 EUR. Pred každým sťahovaním domácnosti vám zabezpečíme potrebný obalový materiál, bublinkové fólie i sťahovacej krabice. Objednávku sťahovacích prác môžete kedykoľvek urobiť prostredníctvom objednávkového formulára alebo cez našu centrálnu linku 0800 80 10 80.

Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE má iba preškolené a skúsených pracovníkov, ktorí sú 24 hodín denne pripravení splniť vaše požiadavky týkajúce sa sťahovanie. Nielen v vo Svidníku, ale kdekoľvek po celej SR prebehne sťahovanie bytových aj nebytových priestorov so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE absolútne hladko a bezstarostne.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Svidníku, ale aj pri sťahovánie do Svidníka, zo Svidníka alebo po Svidníku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Svidníku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Svidníku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Svidníka. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním vo Svidníku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Svidník -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie zo Svidníka. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Svidníka do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Svidníku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie vo Svidníku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie zo Svidníka. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Svidníku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Svidník -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Svidníka.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.