Objednať

Stěhování Svidník, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Svidník a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Svidníku zabezpečí? Pod záštitou franchisovej siete sťahovákov EXTRA SŤAHOVANIE vám vo Svidníku a celom okolí zaistíme spoľahlivý, rýchly a kvalitný sťahovací servis. Od pondelka do nedele, 7 dní v týždni sťahujeme domácnosti, sťahujeme byty, sťahujeme domy, sťahujeme firmy, sťahujeme aj kancelárie. Kvalitne sa postaráme o sťahovanie obchodu či predajne, o sťahovanie hotela či ubytovne alebo trebárs o sťahovanie reštaurácie či krčmy. Zabezpečujeme sťahovanie starožitností, sôch, obrazov, porcelánu, krehkého zariadenia i ťažkých predmetov.

Postaráme sa o vaše hudobné nástroje všetkých veľkostí, vrátane prípravy ich prevozu, obalenie a zaistenie proti poškodeniu. Všetku prepravu zabezpečujeme našimi sťahovacími vozidlami od 3,5 t až do 24 t, ktoré sú na prepravu poistené vo výške 100 000 EUR. Pred každým sťahovaním domácnosti vám zabezpečíme potrebný obalový materiál, bublinkové fólie i sťahovacie krabice. Objednávku sťahovacích prác môžete kedykoľvek urobiť prostredníctvom objednávkového formulára alebo cez našu centrálnu linku 0800 80 10 80.

Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE má iba zaškolených a skúsených pracovníkov, ktorí sú 24 hodín denne pripravení splniť vaše požiadavky týkajúce sa sťahovania. Nielen vo Svidníku, ale kdekoľvek po celej SR prebehne sťahovanie bytových aj nebytových priestorov so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE absolútne hladko a bezstarostne.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Svidníku, ale aj pri sťahovanie do Svidníka, zo Svidníka alebo po Svidníku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Svidníku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Svidník cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Svidníku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Svidník vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Svidníka. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním vo Svidníku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Svidník -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Svidníka. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Svidníka do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Svidníku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní vo Svidníku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Svidníka. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Svidníku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Svidník -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Svidníka. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.