Objednať

Stěhování Senec, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Chcete zabezpečiť profesionálne a lacné sťahovanie v hlavnom meste Senec a hľadáte špecialistov a skutočných odborníkov, ktorí vám tieto sťahovacie služby v Senci zabezpečia? Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám profesionálne a kvalitne zaistí v Senci všetky sťahovacie a vypratávacie práce. Sťahujeme bytové aj nebytové priestory, sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme úrady, škôlky i školy. Kvalitne a spoľahlivo sťahujeme predajne a obchody, sťahujeme reštaurácie aj bary, sťahujeme sklady, ale sťahujeme aj hotely a všetky ubytovacie zariadenia. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje svoje sťahovacie služby nepretržite, 24 hodín denne, 365 dní v roku. Sťahujeme nielen v Slovenskej republike, ale poskytujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej EÚ.

Sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory pre súkromné osoby aj firmy. Vždy sťahujeme za prehľadné a jasne dané hodinové taxy, na základe nášho cenníka sťahovacích prác. Pri sťahovaní používajú naši franchisanti moderné úžitkové automobily od 3,5 t do 24 t. Všetky vozidlá sú poistené na prepravu nákladu. Všetci sťahováci sú skúsení a zodpovední pracovníci, oblečení v žltých uniformách. Presťahujeme vám drobnosti, riad, knihy, elektroniku, presťahujeme nábytok, sochy, obrazy, rôzne elektronické zariadenia i stroje.

Súčasťou našich sťahovacích služieb sú automaticky aj montáže a demontáže nábytku alebo montáže kuchynských zostáv. Na želanie vám dodáme ľubovoľné množstvo sťahovacích krabíc aj obalového materiálu. So spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE máte istotu, že bezproblémovo zvládnete každé sťahovanie bez ohľadu na jeho rozsah a náročnosť.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Senci, ale aj pri sťahovanie do Senca, zo Senca alebo po Senci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Senci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Senec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Senci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Senec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Senci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Senca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Senec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Senca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Senca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Senci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Senci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Senca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Senci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Senca. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Senec -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.