Objednať

Stěhování Partizánske, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Partizánske a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Partizánskom zabezpečí? Sťahovanie a vypratávanie v Partizánskom a v okolí vám spoľahlivo poskytneme pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Vysťahujeme, odsťahujeme a presťahujeme vám byty a vily, presťahujeme kancelárie a sklady, zaistíme sťahovanie reštaurácie aj baru, poskytneme sťahovanie hotela či ubytovne, sťahujeme pivnice, prevádzkárne aj garáže, presťahujeme chatu i chalupu, a to všetko s vysokým a nemenným štandardom sťahovacích služieb poskytovaných nielen v Partizánskom, ale aj na celom území Slovenskej republiky.

So spoľahlivým sťahovaním pod značkou EXTRA SŤAHOVANIE sa presvedčíte, že je o vás a vaše veci vždy nadštandardne postarané. Prioritou našich sťahovacích služieb je kvalita a profesionálny prístup. Presťahujeme nielen štandardné veci, ako je nábytok, skrine, stoly, elektronika, tlačivá, knihy či osobné veci, ale sťahujeme aj nadmerné predmety, ako sú trezory, sejfy, klavíry, pianá či pianína, umelecké diela, posilňovacie stroje, sklenené veci či starožitné predmety.

Montujeme a demontujeme ľubovoľný nábytok. Sťahujeme a uskladňujeme. Obalíme všetky sťahované predmety vlastnými obalovými materiálmi. Sťahujeme 24 hodín denne, vrátane víkendov a sviatkov. V Partizánskom sťahujeme už roky pod kvalitnou a preverenou značkou EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Partizánskom, ale aj pri sťahovanie do Partizánskeho, z Partizánskeho alebo po Partizánskom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Partizánskom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Partizánske cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Partizánskom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Partizánske vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Partizánskeho. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Partizánske -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Partizánskeho. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Partizánskeho do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Partizánskom s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Partizánskom. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Partizánskeho. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Partizánskom využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Partizánske -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Partizánskom. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Partizánskeho. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.