Objednať

Stěhování Trebišov, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Trebišov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Trebišove zabezpečí? V Trebišove i celom jeho okolí vám spoločnosť, ktorá je členom franchisingového reťazca EXTRA SLUŽBY, poskytne dokonalý servis sťahovacích služieb. Kvalitne presťahujeme vaše byty, presťahujeme domy, sťahujeme spoločnosti, kultúrne domy, sťahujeme výrobné haly aj stavebné materiály. Ceny za sťahovanie sú pre všetkých rovnaké a krásne prehľadné. Neúčtujeme žiadne skryté poplatky, ani príplatky za poschodia, víkendy či sviatky.

Dodáme vám vlastný obalový materiál aj krabice určené na sťahovanie bytových i nebytových objektov. Pri manipulácii s ťažkými sťahovanými predmetmi používame profesionálne sťahovacie popruhy a techniku. Premiestnime vám nábytok, kuchynské vybavenie, porcelán, cenné a umelecké predmety, ale aj pianína, klavíry, trezory alebo stroje. Zabezpečíme vám sťahovanie reštaurácií aj jedální. Poskytneme vám sťahovanie hotelov a ubytovní, ale aj sťahovanie obchodov a predajní. Neustále sa rozširujúca a zväčšujúca spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám všetky svoje sťahovacie práce zaistí prostredníctvom pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, vždy sa usmievajúcimi, oblečenými v žltých uniformách.

Tak v okolí, ako aj priamo v Trebišove sme vám k dispozícii 7 dní v týždni, 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. Objednajte si sťahovanie u našej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a sami uvidíte, akých kvalitných a spoľahlivých sťahovacích služieb sa dočkáte.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trebišove, ale aj pri sťahovanie do Trebišova, z Trebišova alebo po Trebišove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trebišove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Trebišove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Trebišov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Trebišova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Trebišov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Trebišova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Trebišove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Trebišova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Trebišove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Trebišove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Trebišova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Trebišove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Trebišov -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Trebišova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.