EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Trebišov

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Trebišov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Trebišove zabezpečí? V Trebišove i celom jeho okolie vám spoločnosť, ktorá je členom franchisingového reťazca EXTRA SLUŽBY, poskytne dokonalý servis sťahovacích služieb. Kvalitne presťahujeme vaše byty, presťahujeme domy, sťahujeme spoločnosti, kultúrne domy, sťahujeme výrobné haly aj stavebné materiály. Ceny za sťahovanie sú pre všetkých rovnaké a krásne prehľadné. Neúčtujeme žiadne skryté poplatky, ani príplatky za poschodia, víkendy či sviatky.

Dodávame vám vlastný obalový materiál aj krabice určené na sťahovanie bytových i nebytových objektov. K manipulácii s ťažkými sťahovaní predmetmi používame profesionálne sťahovacie popruhy a techniku. Premiestnime vám nábytok, kuchynské vybavenie, porcelán, cenné a umelecké predmety, ale aj pianína, klavíry, trezory alebo stroje. Zabezpečíme vám sťahovanie reštaurácií aj jedální. Poskytneme vám sťahovanie hotelov a ubytovní, ale aj sťahovanie obchodov a predajní. Neustále sa rozširujúce a zväčšujúce spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám všetko svoje sťahovacie práce zaistí prostredníctvom pracovníkov s dlhoročnými skúsenosťami, vždy sa usmívajícími a oblečenými v žltých uniformách.

Ako v okolie, tak aj priamo v Trebišove sme vám k dispozícii 7 dní v týždni, 24 hodín denne vrátane víkendov i sviatkov. Objednajte si sťahovanie v našej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE a sami uvidíte, akých kvalitných a spoľahlivých sťahovacích služieb sa vám dostane.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Trebišove, ale aj pri sťahovánie do Trebišova, z Trebišova alebo po Trebišove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Trebišove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Trebišov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Trebišove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Trebišova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Trebišov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Trebišova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Trebišove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Trebišova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Trebišove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Trebišove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Trebišova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Trebišove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Trebišov -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Trebišova.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.