Objednať

Stěhování Malacky, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Chcete zabezpečiť profesionálne a lacné sťahovanie v hlavnom meste Malacky a hľadáte špecialistov a skutočných odborníkov, ktorí vám tieto sťahovacie služby v Malackách zabezpečia? V Malackách a širokom okolí Malaciek sťahujeme malé i veľké domácnosti, sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme pivnice, záhrady ale sťahujeme aj celé spoločnosti, sťahujeme kancelárie, sťahujeme predajne aj obchody. Franchisová sieť spoločnosti EXTRA SLUŽBY zabezpečuje kompletný servis sťahovania a vypratávania na celom území Malaciek. EXTRA SŤAHOVANIE je synonymum kvality, spoľahlivosti a profesionality v odbore sťahovacích služieb. Premiestňujeme a sťahujeme v rámci objektu, ale zabezpečujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej Európskej únii. Sťahujeme reštaurácie, bary aj jedálne.

Sťahujeme nábytok, sťahujeme stavebný materiál, sťahujeme vybavenie reštaurácií, osobné veci, cennosti, sťahujeme exponáty, ale sťahujeme aj posilňovacie stroje, sťahujeme trezory, sejfy aj klavíry a pianá. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov, penziónov aj ubytovní. Pri manipulácii s nákladom používame len to najkvalitnejšie profesionálne vybavenie. Pri preprave sťahovaných vecí používame vlastné moderné automobily od 3,5 t do 24 t, pričom všetky tieto automobily siete EXTRA SŤAHOVANIEsú poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Všetky sťahovacie služby poskytujeme nonstop, 24 hodín denne.

Sťahujeme bytové aj nebytové priestory za jasne prehľadné hodinové taxy, na základe nášho sťahovacieho cenníka. Neúčtujeme žiadne vedľajšie či skryté poplatky. Pracovníci siete EXTRA SŤAHOVANIE budú veľmi potešení, ak sa aj vy v Malackách stanete našimi ďalšími spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Malackách, ale aj pri sťahovanie do Malaciek, z Malaciek alebo po Malackách! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Malackách, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Malacky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Malackách záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Malacky vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Malaciek. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Malackách. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Malacky -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Malaciek. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Malaciek do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Malackách s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Malackách. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Malaciek. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Malackách využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Malacky -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Malaciek. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.