EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Malacky

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Malacky a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Malackách zabezpečí? V Malackách a širokom okolia Malaciek sťahujeme malé i veľké domácnosti, sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme pivnice, záhrady ale tiež sťahujeme celej spoločnosti, sťahujeme kancelárie, sťahujeme predajne aj obchody. Franchisová sieť spoločnosti EXTRA SLUŽBY zabezpečuje kompletný servis sťahovanie a vypratávanie na celom území Malaciek. EXTRA SŤAHOVANIE je synonymum kvality, spoľahlivosti a profesionality v odbore sťahovacích služieb. Premiestňujeme a sťahujeme v rámci objektu, ale zabezpečujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej Európskej únii. Sťahujeme reštaurácie, bary aj jedálne.

Sťahujeme nábytok, sťahujeme stavebný materiál, sťahujeme vybavenie reštaurácií, osobné veci, cennosti, sťahujeme exponáty, ale aj sťahujeme posilňovacie stroje, sťahujeme trezory, sejfy aj klavíry a piana. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov, penziónov aj ubytovní. Pri manipulácii s nákladom používame len to najkvalitnejšie profesionálne vybavenie. Pri preprave sťahovaných vecí používame vlastné moderné automobily od 3,5t do 24t, pričom všetky tieto automobily siete EXTRA SŤAHOVANIEsú poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Všetky sťahovacie služby poskytujeme nonstop, 24 hodín denne.

Sťahujeme bytové aj nebytové priestory za jasne prehľadné hodinové taxy, na základe nášho sťahovacího cenníka. Neúčtujeme žiadne vedľajšie či skryté poplatky. Pracovníci siete EXTRA SŤAHOVANIE budú veľmi potešení, ak sa aj vy, v Malackách stanete našimi ďalšími, spokojnými zákazníkmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Malackách, ale aj pri sťahovánie do Malaciek, z Malaciek alebo po Malackách! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Malackách, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Malacky cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Malackách záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Naši Extra Partneri

Naši partneri poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

PartnerPEMAX services, s. r. o.
partner franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Gercenova 9, 851 01 Bratislava
email: info@stahovanie-bleskovka.sk

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Malaciek. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Malackách. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Malacky -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Malaciek. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Malaciek do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Malackách s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Malackách. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Malaciek. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Malackách využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Malacky -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Malaciek.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.