EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Košice

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Košice a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach zabezpečí? Nielen v Košiciach, ale v celom kraji vám zabezpečíme kompletný profesionálny sťahovacej servis zaštítený značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Spoľahlivé a kvalitné služby od kvalifikovaných pracovníkov našej sťahovacie siete vám zabezpečíme nepretržite, 24 hodín denne, vrátane víkendov i sviatkov. Svoje dopytu po našich sťahovacích službách môžete vykonávať kedykoľvek z pohodlia svojho domova pomocou jednoduchého objednávkového formulára.

Jasne dané a prehľadné ceny sťahovacích služieb sú rovnaké nielen pre Košice a celý kraj, ale pre celú SR. Sťahujeme činžovné domy, sťahujeme domčeky, sťahujeme byty aj apartmány. Sťahujeme kancelárie, sťahujeme ubytovne, sťahujeme rekreačné strediská. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sa dokonale postará o všetky vaše požiadavky a priania spojené s problematikou sťahovanie vašej domácnosti alebo s problematikou sťahovanie predajne či obchodu. Sťahované veci vám starostlivo zabalíme a našimi sťahovacími vozy dopravíme na miesto určenia. Všetky naše posádky sú poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Zabezpečíme vám všetok potrebný obalový materiál, krabice i lepiace pásky.

Pred sťahovaním bytových alebo nebytových priestorov vám vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku našich sťahovacích služieb. Od A po Z sa postaráme o celý priebeh sťahovanie v Košiciach alebo jeho okolia. Sťahovacie služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE vám budú skutočne vyhovovať a my budeme veľmi radi, ak sa stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach, ale aj pri sťahovánie do Košíc, z Košíc alebo po Košiciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Košice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Košiciach záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Košiciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Košíc. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Košice -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Košíc. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Košíc do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Košiciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Košiciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Košíc. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Košiciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Košice -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Košíc.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.