EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 100, tento mesiac 455, tento rok 455
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Košice

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Košice a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach zabezpečí? Nielen v Košiciach, ale v celom kraji vám zabezpečíme kompletný profesionálny sťahovací servis zaštítený značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Spoľahlivé a kvalitné služby od kvalifikovaných pracovníkov našej sťahovacej siete vám zabezpečíme nepretržite, 24 hodín denne, vrátane víkendov i sviatkov. Svoje dopyty po našich sťahovacích službách môžete vybaviť kedykoľvek z pohodlia svojho domova pomocou jednoduchého objednávkového formulára.

Jasne dané a prehľadné ceny sťahovacích služieb sú rovnaké nielen pre Košice a celý kraj, ale pre celú SR. Sťahujeme nájomné domy, sťahujeme domy, sťahujeme byty aj apartmány. Sťahujeme kancelárie, sťahujeme ubytovne, sťahujeme rekreačné strediská. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE sa dokonale postará o všetky vaše požiadavky a priania spojené s problematikou sťahovania vašej domácnosti alebo s problematikou sťahovania predajne či obchodu. Sťahované veci vám starostlivo zabalíme a našimi sťahovacími vozidlami dopravíme na miesto určenia. Všetky naše posádky sú poistené na prepravu nákladu vo výške 100 000 EUR. Zabezpečíme vám všetok potrebný obalový materiál, krabice i lepiace pásky.

Pred sťahovaním bytových alebo nebytových priestorov vám vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku našich sťahovacích služieb. Od A po Z sa postaráme o celý priebeh sťahovania v Košiciach alebo jeho okolí. Sťahovacie služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE vám budú skutočne vyhovovať a my budeme veľmi radi, ak sa stanete našimi ďalšími spokojnými klientmi.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach, ale aj pri sťahovanie do Košíc, z Košíc alebo po Košiciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Košice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Košiciach záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Košiciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Košíc. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Košice -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Košíc. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Košíc do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Košiciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Košiciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Košíc. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Košiciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Košice -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Košíc. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.