EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Hlohovec

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Hlohovec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Hlohovci zabezpečí? Sťahovanie v Hlohovci a v širokom okolia Hlohovce vám za najlepších podmienok poskytne profesionálne sťahovacia spoločnosť, ktorá je členom franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme, vypratáme a uskladňujeme za jednotných cenových podmienok na základe nášho prehľadného cenníka sťahovacích prác. Nepretržite, 24 hodín denne sťahujeme a vypratáme súkromné osoby aj firmy.

Zaisťujeme kompletný sťahovacie servis pre všetkých našich klientov. Sťahujeme byty, sťahujeme domy, vily, činžovné domy, ale sťahujeme tiež chaty a chalupy, sťahujeme poľnohospodárskej usadlosti, sťahujeme kancelárie, sťahujeme firmy. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme sťahovanie predajne či obchodu alebo napríklad sťahovanie hotela či penziónu. Presťahujeme vám posilňovacie stroje a športové vybavenie, presťahujeme trezory i pianína. Dodávame a používame vlastné obalové materiály. Pre sťahovacie práce využívame iba vlastných, skúsených a preškolených pracovníkov s vlastnými vozidlami od 3,5t do 24t. Ručíme za celkový priebeh sťahovania.

Prepravované náklady sú vždy zabezpečené a poistené. Na prepravu a manipuláciu s ťažkými a nadmernými nákladmi používame špeciálnu techniku. Rýchla a okamžitá reakcia na dopytu sťahovacích služieb od našich klientov je samozrejmosťou celej našej siete EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Hlohovci, ale aj pri sťahovánie do Hlohovca, z Hlohovca alebo po Hlohovci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Hlohovci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Hlohovec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Hlohovci záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Hlohovca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Hlohovec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Hlohovca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Hlohovci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Hlohovca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Hlohovci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Hlohovci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Hlohovca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Hlohovci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Hlohovec -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Hlohovca.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.