EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 3, tento týždeň 168, tento mesiac 523, tento rok 523
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Hlohovec

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Hlohovec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Hlohovci zabezpečí? Sťahovanie v Hlohovci a v širokom okolí Hlohovca vám za najlepších podmienok poskytne profesionálna sťahovacia spoločnosť, ktorá je členom franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme, vypratávame a uskladňujeme za jednotných cenových podmienok na základe nášho prehľadného cenníka sťahovacích prác. Nepretržite, 24 hodín denne sťahujeme a vypratávame pre súkromné osoby aj firmy.

Zaisťujeme kompletný sťahovací servis pre všetkých našich klientov. Sťahujeme byty, sťahujeme domy, vily, nájomné domy, ale sťahujeme tiež chaty a chalupy, sťahujeme poľnohospodárske usadlosti, sťahujeme kancelárie, sťahujeme firmy. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme sťahovanie predajne či obchodu alebo napríklad sťahovanie hotela či penziónu. Presťahujeme vám posilňovacie stroje a športové vybavenie, presťahujeme trezory i pianína. Dodávame a používame vlastné obalové materiály. Na sťahovacie práce využívame iba vlastných, skúsených a zaškolených pracovníkov s vlastnými vozidlami od 3,5 t do 24 t. Ručíme za celkový priebeh sťahovania.

Prepravované náklady sú vždy zabezpečené a poistené. Na prepravu a manipuláciu s ťažkými a nadmernými nákladmi používame špeciálnu techniku. Rýchla a okamžitá reakcia na dopyt sťahovacích služieb od našich klientov je samozrejmosťou celej našej siete EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Hlohovci, ale aj pri sťahovanie do Hlohovca, z Hlohovca alebo po Hlohovci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Hlohovci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Hlohovec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Hlohovci záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Hlohovca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Hlohovec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Hlohovca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Hlohovci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Hlohovca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Hlohovci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Hlohovci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Hlohovca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Hlohovci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Hlohovec -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Hlohovca. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.