Objednať

Stěhování Hlohovec, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Hlohovec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Hlohovci zabezpečí? Sťahovanie v Hlohovci a v širokom okolí Hlohovca vám za najlepších podmienok poskytne profesionálna sťahovacia spoločnosť, ktorá je členom franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme, vypratávame a uskladňujeme za jednotných cenových podmienok na základe nášho prehľadného cenníka sťahovacích prác. Nepretržite, 24 hodín denne sťahujeme a vypratávame pre súkromné osoby aj firmy.

Zaisťujeme kompletný sťahovací servis pre všetkých našich klientov. Sťahujeme byty, sťahujeme domy, vily, nájomné domy, ale sťahujeme tiež chaty a chalupy, sťahujeme poľnohospodárske usadlosti, sťahujeme kancelárie, sťahujeme firmy. Kedykoľvek vám na základe vašej objednávky zaistíme sťahovanie predajne či obchodu alebo napríklad sťahovanie hotela či penziónu. Presťahujeme vám posilňovacie stroje a športové vybavenie, presťahujeme trezory i pianína. Dodávame a používame vlastné obalové materiály. Na sťahovacie práce využívame iba vlastných, skúsených a zaškolených pracovníkov s vlastnými vozidlami od 3,5 t do 24 t. Ručíme za celkový priebeh sťahovania.

Prepravované náklady sú vždy zabezpečené a poistené. Na prepravu a manipuláciu s ťažkými a nadmernými nákladmi používame špeciálnu techniku. Rýchla a okamžitá reakcia na dopyt sťahovacích služieb od našich klientov je samozrejmosťou celej našej siete EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Hlohovci, ale aj pri sťahovanie do Hlohovca, z Hlohovca alebo po Hlohovci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Hlohovci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Hlohovec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Hlohovci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Hlohovec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Hlohovca. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Hlohovec -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Hlohovca. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Hlohovci. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Hlohovca do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Hlohovci s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Hlohovci. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Hlohovca. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Hlohovci využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Hlohovec -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Hlohovca. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.