EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Ružomberok

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Ružomberok a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Ružomberku zabezpečí? Zaisťujeme kompletný a spoľahlivý sťahovacie servis v Ružomberku, ale aj v celom jeho okolia, pod registrovanou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. V Ružomberku vám presťahujeme domácnosti, presťahujeme byty a domy, presťahujeme firmy a spoločnosti, presťahujeme kancelárie. Sťahujeme sklady, sťahujeme usadlosti, sťahujeme aj reštaurácie, bary a krčmy.

Kedykoľvek vám poskytneme sťahovanie ubytovne alebo sťahovanie hotela či penziónu. Vždy sa maximálne snažíme prispôsobiť vašim požiadavkám na sťahovacie práce. Naše sťahovacie služby vám zabezpečíme 24 hodín denne, vrátane víkendov i sviatkov. Pre sťahovanie bytových aj nebytových priestorov vám zabezpečíme všetok obalový materiál aj sťahovacie krabice.

Pre maximálnu rýchlosť zabezpečenie vašich požiadaviek sťahovanie v Ružomberku môžete vyplniť on-line objednávkový formulár alebo zavolať na centrálnej linku spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE 0800 80 10 80. EXTRA SŤAHOVANIE sa o vás špičkovo postará, a to nielen v Ružomberku, ale v celom kraji.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Ružomberku, ale aj pri sťahovánie do Ružomberka, z Ružomberka alebo po Ružomberku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Ružomberku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Ružomberok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Ružomberku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Ružomberka. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Ružomberok -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Ružomberka. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Ružomberka do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Ružomberku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Ružomberku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Ružomberka. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Ružomberku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Ružomberku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Ružomberok -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Ružomberka.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.