Objednať

Stěhování Medzilaborce, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Medzilaborce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Medzilaborciach zabezpečí? Pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Medzilaborciach a okolí zaistíme odborné a spoľahlivé sťahovacie služby pri sťahovaní domov, sťahovaní bytov, sťahovaní rekreačných objektov, sťahovaní kancelárií, sťahovaní firiem alebo pri sťahovaní úradov. Zabezpečíme vám sťahovanie krčiem a jedální, sťahovanie predajní či obchodov alebo sťahovanie penziónov a ubytovní. Pobočka spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE pôsobiaca v Medzilaborciach má úplne prehľadné a jednotné ceny za sťahovanie pre všetkých svojich klientov. Kvalita sťahovacích prác a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Prepravujeme a sťahujeme nielen obvyklé predmety, ako napríklad nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, knihy či riad, ale aj stroje, strojné zariadenia, sťahujeme trezory, pianá a iné ťažké bremená. Sťahujeme aj stavebné materiály. Neoddeliteľnou súčasťou našich sťahovacích služieb je montáž a demontáž nábytku, nábytkových zostáv a kuchynských liniek. Na vyžiadanie vám zabezpečíme osobnú prehliadku sťahovaných bytových i nebytových priestorov naším odborným technikom, aby mohol zistiť presný rozsah sťahovacích služieb a urobiť vám cenovú ponuku.

V Medzilaborciach sťahujeme nepretržite, 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov, a to tak na účely bežného sťahovania, ako aj na účely medzinárodného sťahovania. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás ten správny výber. V Medzilaborciach a okolí Medzilaboriec sťahujeme a vypratávame nepretržite, rýchlo, ale napriek tomu kvalitne. Volajte nonstop 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Medzilaborciach, ale aj pri sťahovanie do Medzilaboriec, z Medzilaboriec alebo po Medzilaborciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Medzilaborciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Medzilaborce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Medzilaborciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Medzilaborce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Medzilaboriec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Medzilaborce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Medzilaboriec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Medzilaboriec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Medzilaborciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Medzilaborciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Medzilaboriec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Medzilaborciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Medzilaborce -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Medzilaboriec. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Medzilaborciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.