EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Medzilaborce

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Medzilaborce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Medzilaborciach zabezpečí? Pod záštitou ochrannej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Medzilaborciach a okolia zaistíme odborné a spoľahlivé sťahovacie služby pri sťahovanie domov, sťahovanie bytov, sťahovanie rekreačných objektov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem alebo pri sťahovanie úradov. Zabezpečíme vám sťahovanie krčiem a jedální, sťahovanie predajní či obchodov alebo sťahovanie penziónov a ubytovní. Pobočka spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE pôsobiaci v Medzilaborciach má úplne prehľadné a jednotnej ceny sťahovanie pre všetkých svojich klientov. Kvalita sťahovacích prác a spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste.

Prepravujeme a sťahujeme nielen obvyklé predmety ako napríklad nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, knihy či riadu, ale aj stroje, strojné zariadenia, sťahujeme trezory, piana a iná ťažké bremená. Sťahujeme aj stavebné materiály. Neoddeliteľnou súčasťou našich sťahovacích služieb je montáž a demontáž nábytku, nábytkových zostáv a kuchynských liniek. Na vyžiadanie vám zabezpečíme osobnú prehliadku sťahovaných bytových i nebytových priestor naším odborným technikom, aby mohol zistiť presný rozsah sťahovacích služieb a urobiť vám cenovú ponuku.

V Medzilaborciach sťahujeme nepretržite, 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov, a to ako pre účely bežného sťahovanie, tak i pre účely medzinárodné sťahovanie. Spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás ten správny výber. V Medzilaborciach a okolia Medzilaboriec sťahujeme a vypratáme nepretržite, rýchlo, ale napriek tomu kvalitne. Volajte nonstop 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Medzilaborciach, ale aj pri sťahovánie do Medzilaboriec, z Medzilaboriec alebo po Medzilaborciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Medzilaborciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Medzilaborce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Medzilaborciach záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Medzilaboriec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Medzilaborce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Medzilaboriec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Medzilaboriec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Medzilaborciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Medzilaborciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Medzilaboriec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Medzilaborciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Medzilaborce -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Medzilaboriec.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Medzilaborciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.