Objednať

Stěhování Prešov, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Prešov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Prešove zabezpečí? V Prešove, aj v celom jeho širokom okolí poskytujeme kompletné a veľmi kvalitné sťahovacie služby. franchisová sieť EXTRA SLUŽBY v Prešove a celom kraji zabezpečuje už niekoľko rokov profesionálne sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie skladov, výrobných hál, knižných fondov, obchodov alebo napríklad sťahovanie a prenášanie stavebných materiálov. Sťahujeme reštaurácie, jedálne i bary. Sťahujeme hotely i ubytovne.

Vyškolené a profesionálne tímy sťahovákov zo siete EXTRA SŤAHOVANIE sú v Prešove pripravené plniť vaše požiadavky a priania 24 hodín denne, vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Ručíme vám za celkový priebeh sťahovacích prác, o ktoré sa od A do Z postaráme. Prepravovaný náklad či tovar je vždy poistený vo výške 100 000 EUR. Pri každom sťahovaní domácnosti vám zaistíme a dodáme všetok obalový materiál, vrátane sťahovacích škatúľ.

Pod záštitou franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE máme vždy a pre všetkých jednotné a prehľadné ceny uvedené v našom cenníku sťahovacích služieb. Neúčtujeme žiadne vedľajšie či skryté poplatky. Montáže i demontáže nábytku sú neoddeliteľnou súčasťou našich sťahovacích služieb, a to nielen v Prešove, ale kompletne po celej EÚ. EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás v Prešove istotou záruky a kvality sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Prešove, ale aj pri sťahovanie do Prešova, z Prešova alebo po Prešove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Prešove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Prešov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Prešove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Prešov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Prešove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Prešova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Prešov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Prešova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Prešova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Prešove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Prešove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Prešova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Prešove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Prešov -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Prešova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.