EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Zlaté Moravce

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Zlaté Moravce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Zlatých Moravciach zabezpečí? Sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie chalúp a chát, archívov, rezidencií i celých firiem vám poskytneme v Zlatých Moravciach i celom okolie. Pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY v Zlatých Moravciach a celom kraji poskytujeme tie najkvalitnejšie sťahovacie služby. Nepretržite, 24 hodín denne sťahujú naši profesionálni sťahováci v žltých uniformách tak, aby ste boli maximálne spokojní. Sťahujeme aj penzióny a hotely, sťahujeme bary i krčmy, sťahujeme krámy aj predajne.

V Zlatých Moravciach aj celej SR máme jednotné, nemenné a jasne prehľadné ceny sťahovanie, neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Neoddeliteľnou súčasťou našich sťahovacích služieb v Zlatých Moravciach je bezpečné zabalenie prepravovaného nákladu vrátane odbornej demontáže a následná montáž nábytku. Presne podľa vašich požiadaviek a pokynov presťahujeme nábytok, presťahujeme ťažké bremená, kancelársky nábytok a vybavenie, stroje, kotly aj stavebný materiál. K dispozícii máme aj vlastné skladovacie priestory.

Kompletné sťahovacie servis poskytujeme ako pre súkromné osoby, tak aj pre firmy, podnikateľov či úrady. Štandardom našich sťahovacích služieb je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. Špecialisti na sťahovanie zo siete EXTRA SŤAHOVANIEsa o vás v Zlatých Moravciach a okolia veľmi dobre postarajú.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Zlatých Moravciach, ale aj pri sťahovánie do Zlatých Moraviec, zo Zlatých Moraviec alebo po Zlatých Moravciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Zlatých Moravciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Zlaté Moravce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Zlatých Moravciach záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Zlatých Moraviec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Zlaté Moravce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie zo Zlatých Moraviec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Zlatých Moraviec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Zlatých Moravciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Zlatých Moravciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie zo Zlatých Moraviec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Zlatých Moravciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Zlaté Moravce -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Zlatých Moraviec.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Zlatých Moravciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.