Objednať

Stěhování Zlaté Moravce, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Zlaté Moravce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Zlatých Moravciach zabezpečí? Sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie kancelárií, sťahovanie chalúp a chát, archívov, rezidencií i celých firiem vám poskytneme v Zlatých Moravciach i celom okolí. Pod značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY v Zlatých Moravciach a celom kraji poskytujeme tie najkvalitnejšie sťahovacie služby. Nepretržite, 24 hodín denne sťahujú naši profesionálni sťahováci v žltých uniformách tak, aby ste boli maximálne spokojní. Sťahujeme aj penzióny a hotely, sťahujeme bary i krčmy, sťahujeme krámy aj predajne.

V Zlatých Moravciach aj celej SR máme jednotné, nemenné a jasne prehľadné ceny za sťahovanie, neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Neoddeliteľnou súčasťou našich sťahovacích služieb v Zlatých Moravciach je bezpečné zabalenie prepravovaného nákladu vrátane odbornej demontáže a následnej montáže nábytku. Presne podľa vašich požiadaviek a pokynov presťahujeme nábytok, presťahujeme ťažké bremená, kancelársky nábytok a vybavenie, stroje, kotly aj stavebný materiál. K dispozícii máme aj vlastné skladovacie priestory.

Kompletný sťahovací servis poskytujeme tak pre súkromné osoby, ako aj pre firmy, podnikateľov či úrady. Štandardom našich sťahovacích služieb je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. Špecialisti na sťahovanie zo siete EXTRA SŤAHOVANIEsa o vás v Zlatých Moravciach a okolí veľmi dobre postarajú.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Zlatých Moravciach, ale aj pri sťahovanie do Zlatých Moraviec, zo Zlatých Moraviec alebo po Zlatých Moravciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Zlatých Moravciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Zlaté Moravce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Zlatých Moravciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Zlaté Moravce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Zlatých Moraviec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Zlaté Moravce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Zlatých Moraviec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Zlatých Moraviec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Zlatých Moravciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Zlatých Moravciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Zlatých Moraviec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Zlatých Moravciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Zlaté Moravce -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Zlatých Moraviec. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Zlatých Moravciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.