Objednať

Stěhování Pezinok, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Chcete zabezpečiť profesionálne a lacné sťahovanie v hlavnom meste Pezinok a hľadáte špecialistov a skutočných odborníkov, ktorí vám tieto sťahovacie služby v Pezinku zabezpečia? Sťahovacie služby v Pezinku vám zaistí a poskytne pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBYnaša sieť profesionálnych sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE. Ponúkame širokú škálu sťahovacích služieb. Sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme obchody, sťahujeme úrady aj inštitúcie, sťahujeme kultúrne domy, bary, sťahujeme chaty a chalupy. Sťahujeme kancelárie, sťahujeme hotely, sťahujeme ubytovne, sťahujeme reštaurácie. Naše sťahovacie služby vám poskytneme nielen v Pezinku, ale kdekoľvek po celej Európskej únii zásluhou nášho oddelenia medzinárodného sťahovania.

EXTRA SŤAHOVANIE je spoločnosť, ktorá vám svoje kvalitné sťahovacie služby poskytne skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Pracujeme a sťahujeme domácnosti nepretržite, 24 hodín denne, vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Sťahujeme bez akéhokoľvek príplatku za jasne a prehľadne dané ceny podľa nášho cenníka za sťahovanie. Vaše dopyty, ktoré si môžete zadať do nášho objednávkového formulára, sú vždy veľmi rýchlo vybavenéa realizované. Svoje objednávky môžete kedykoľvek zadávať aj prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80.

Pri sťahovaní v Pezinku vám dodáme všetok potrebný obalový materiál aj krabice potrebné na daný druh sťahovania. Okrem štandardného sťahovania vám presťahujeme aj ťažké bremená, ako sú napríklad trezory, klavíry, fitness stroje alebo stavebný materiál. Sťahovanie po Pezinku a celom okolí už jedine so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE. Staňte sa naším novým spokojným klientom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Pezinku, ale aj pri sťahovanie do Pezinka, z Pezinka alebo po Pezinku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Pezinku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Pezinku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Pezinok vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Pezinka. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Pezinku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Pezinok -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Pezinka. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Pezinka do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Pezinku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Pezinku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Pezinka. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Pezinku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Pezinok -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Pezinka. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.