EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 39, tento mesiac 415, tento rok 2 608
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Pezinok

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Pezinok a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Pezinku zabezpečí? Sťahovacie služby v Pezinku vám zaistí a poskytne pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBYnaša sieť profesionálnych sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE. Ponúkame širokú škálu sťahovacích služieb. Sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme obchody, sťahujeme úrady aj inštitúcie, sťahujeme kultúrne domy, bary, sťahujeme chaty a chalupy. Sťahujeme kancelárie, sťahujeme hotely, sťahujeme ubytovne, sťahujeme reštaurácie. Naše sťahovacie služby vám poskytneme nielen v Pezinku, ale kdekoľvek po celej Európskej únii zásluhou nášho oddelenia medzinárodného sťahovania.

EXTRA SŤAHOVANIE je spoločnosť, ktorá vám svoje kvalitné sťahovacie služby poskytne skutočne kdekoľvek a kedykoľvek. Pracujeme a sťahujeme domácnosti nepretržite, 24 hodín denne, vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Sťahujeme bez akéhokoľvek príplatku za jasne a prehľadne dané ceny podľa nášho cenníka sťahovanie. Vaše dopytu, ktoré si môžete zadať do nášho objednávkového formulára, sú vždy veľmi rýchlo vybavenej a odbavené. Svoje objednávky môžete kedykoľvek zadávať aj prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80.

Pri sťahovanie v Pezinku vám dodáme všetok potrebný obalový materiál aj krabica potrebné pre daný druh sťahovanie. Okrem štandardného sťahovanie vám presťahujeme aj ťažké bremená ako sú napríklad trezory, klavíry, fitnes stroje alebo stavebný materiál. Sťahovanie po Pezinku a celom okolia už jedine so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE. Staňte sa naším novým spokojným klientom.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Pezinku, ale aj pri sťahovánie do Pezinku, z Pezinku alebo po Pezinku! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Pezinku, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Pezinok cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Pezinku záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantJan Král
člen franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE
adresa: Jedľová 8597/6, 821 07 Bratislava-Vrakuňa
email: ba1@extra-stahovanie.sk
počet franchisových licencií: 1

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Pezinku. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Pezinku. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Pezinok -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Pezinku. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Pezinku do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Pezinku s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Pezinku. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Pezinku. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Pezinku využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Pezinok -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Pezinku.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.