Objednať

Stěhování Detva, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Detva a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Detve zabezpečí? Nielen v Detve, ale v celom kraji vám zabezpečíme a poskytneme špičkové profesionálne sťahovacie služby. Pod hlavičkou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám zabezpečíme vysoký štandard služieb pri sťahovaní bytových jednotiek, sťahovaní domov, sťahovaní kancelárií či celých firemných objektov. Sťahujeme bežný nábytok, sťahujeme stavebný materiál, osobné veci, krehké predmety aj hudobné nástroje všetkých rozmerov. Zabezpečujeme a poskytujeme kompletné sťahovanie hotela či ubytovne, sťahovanie reštaurácie či jedálne alebo napríklad sťahovanie predajne či obchodu.

Odsťahujeme trezory, sejfy aj iné ťažké bremená alebo stavebný materiál. V Detve a okolí sťahujeme a pracujeme nepretržite 24 hodín denne, soboty, nedele i sviatky. Máme jednotné a prehľadné ceny za sťahovanie bez skrytých poplatkov a príplatkov, vždy uvedené v našom cenníku sťahovacích služieb. Štandardne našim klientom dodávame všetky obalové materiály a sťahovacie krabice, slúžiace proti zničeniu sťahovaných predmetov pri preprave.

Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je automatické pri všetkých našich sťahovacích posádkach. Montáž a demontáž nábytku je taktiež poskytovaná ako súčasť štandardu našich sťahovacích prác. Najkvalitnejšie sťahovacie služby v Detve a okolí Detvy získate od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Detve, ale aj pri sťahovanie do Detvy, z Detvy alebo po Detve! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Detve, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Detva cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Detve záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Detva vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Detve. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Detvy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Detva -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Detvy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Detvy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Detve s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Detve. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Detvy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Detve využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Detvy. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Detva -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.