EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 5, tento týždeň 131, tento mesiac 463, tento rok 4 346
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Šaľa

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Šaľa a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Šali zabezpečí? Už niekoľko rokov poskytuje naša preverená a spoľahlivá franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY kvalitné a profesionálne sťahovacie služby v Šale a celom okolia. Vždy sa postaráme o to, aby vám boli poskytnuté tie najkvalitnejšie sťahovacie služby na mieru, a aby vaše sťahovania domácností bolo čo najefektívnejšie.

V Šale a celom okolie sťahujeme byty, sťahujeme domy, sťahujeme kancelárie, ale sťahujeme aj stavebné materiály. Presťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory, sťahujeme chalupy aj chaty, sťahujeme reštaurácie, sťahujeme ubytovne, ale sťahujeme aj predajne. Hranice pre nás nie sú prekážka, pretože štandardne ponúkame a poskytujeme aj medzinárodné sťahovanie. Sťahujeme ťažké bremená, umelecké predmety, stroje, klavíry ale aj nábytok, osobné veci, knihy a elektroniku. Montáž a demontáž nábytku je bežnou súčasťou našich sťahovacích služieb, rovnako ako zabalenie prepravovaných predmetov pre ich bezpečný prevoz.

Pracujeme a sťahujeme 24 hodín denne aj cez víkendy a sviatky. EXTRA SŤAHOVANIE je v Šale značka istoty a kvality sťahovacích služieb. Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je samozrejmosťou u všetkých našich úžitkových automobilov. V Šale a celom kraji vám zabezpečíme sťahovacie práce a vypratávanie veľmi rýchlo, pohodlne a hlavne spoľahlivo.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Šali, ale aj pri sťahovanie do Šale, zo Šale alebo po Šali! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Šali, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Šaľa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Šali záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Šali. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Šale. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Šaľa -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Šale. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Šale do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Šali s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Šali. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Šale. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie zo Šale. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Šali využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Šaľa -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.