EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Snina

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Snina a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Snine zabezpečí? Vo Snine a širokom okolia sťahujeme pod záštitou kvalitné franchisovej siete s názvom EXTRA SLUŽBY. Sťahováci v žltých rovnošatách sťahujú bytové aj nebytové priestory nepretržite, 24 hodín denne. Sťahujeme bytové jednotky, sťahujeme domy, sťahujeme chalupy aj chaty, sťahujeme kancelárie, firmy, inštitúcie aj úrady. Sťahujeme stroje i stavebné materiály. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov a penziónov. Poskytujeme sťahovanie reštaurácií a reštauračných zariadení. Štandardom našich sťahovacích služieb je poistenie prepravovaného majetku vo výške 100 000 EUR.

Pred sťahovaním vo Snine vám môžeme na uvedenú adresu dopraviť potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice vyrobené na zákazku, určené práve pre sťahovania domácností. Sme tu pre vás k dispozícii celý deň a každý deň za rovnakých cenových podmienok sťahovanie, vrátane víkendov i sviatkov. Na základe vašej objednávky sťahovanie uskutočnené napríklad prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej linky 0800 80 10 80sa vám vždy dostane ústretové a rýchlej odozvy.

Presťahujeme vám ťažké bremená, presťahujeme trezory, pianína, klavíry, sťahujeme nábytok, elektroniku, domáce spotrebiče, kvety, knihy i obrazy. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám vo Snine a celom okolia poskytne iba kvalitný a kompletný servis sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Snine, ale aj pri sťahovánie do Snine, ze Snine alebo po Snine! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Snine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Snine záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním vo Snine. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Snine. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Snina -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie ze Snine. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie ze Snine do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Snine s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie vo Snine. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie ze Snine. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Snine využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Snine.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Snina -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.