EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 71, tento mesiac 385, tento rok 4 837
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Snina

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Snina a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Snine zabezpečí? V Snine a širokom okolí sťahujeme pod záštitou kvalitnej franchisovej siete s názvom EXTRA SLUŽBY. Sťahováci v žltých rovnošatách sťahujú bytové aj nebytové priestory nepretržite, 24 hodín denne. Sťahujeme bytové jednotky, sťahujeme domy, sťahujeme chalupy aj chaty, sťahujeme kancelárie, firmy, inštitúcie aj úrady. Sťahujeme stroje i stavebné materiály. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov a penziónov. Poskytujeme sťahovanie reštaurácií a reštauračných zariadení. Štandardom našich sťahovacích služieb je poistenie prepravovaného majetku vo výške 100 000 EUR.

Pred sťahovaním v Snine vám môžeme na uvedenú adresu dopraviť potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice vyrobené na zákazku, určené práve na sťahovanie domácností. Sme tu pre vás k dispozícii celý deň a každý deň za rovnakých cenových podmienok sťahovania, vrátane víkendov i sviatkov. Na základe vašej objednávky sťahovania uskutočnenej napríklad prostredníctvom objednávkového formulára alebo prostredníctvom centrálnej linky 0800 80 10 80sa vždy dočkáte ústretovej a rýchlej odozvy.

Presťahujeme vám ťažké bremená, presťahujeme trezory, pianína, klavíry, sťahujeme nábytok, elektroniku, domáce spotrebiče, kvety, knihy i obrazy. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v Snine a celom okolí poskytne iba kvalitný a kompletný servis sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Snine, ale aj pri sťahovanie do Sniny, zo Sniny alebo po Snine! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Snine, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Snina cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Snine záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Snine. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Sniny. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Snina -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Sniny. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Sniny do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Snine s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Snine. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Sniny. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Snine využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Sniny. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Snina -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.