EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Žarnovica

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Žarnovica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Žarnovici zabezpečí? Pod hlavičkou prvotriedny franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Žarnovici poskytneme tie najkvalitnejšie sťahovacie služby. Poskytneme vám sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie chaty aj chalupy, sťahovanie kancelárií, archívov a rezidencií. Sťahovanie reštaurácií, sťahovanie ubytovní i sťahovanie celých firiem vám v Žarnovici a jeho širokom okolia zabezpečíme kedykoľvek si budete priať. 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sme tu pre vás úplne nepretržite.

Máme mnohoročné skúsenosti pri poskytovaní kompletného sťahovacího servise vrátane medzinárodného sťahovania. Realizácia vašich dopytov sú u spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE možné ešte v ten istý deň. Presťahujeme bežný nábytok, drobné vybavenie bytu, obrazy, zrkadlá, ale aj ťažké bremená, pianína, trezory, sťahujeme aj stavebné materiály. Naše cenníky sťahovacích služieb sú veľmi prehľadné, platí sa len jasne dané hodinovej sadzby bez akýchkoľvek ďalších príplatkov. Každému zákazníkovi zaistíme a dodáme obalový materiál aj sťahovacie krabice.

Pred sťahovaním bytových priestorov vás navštívi náš technik, aby zistil rozsah a náročnosť sťahovanie a podľa toho určil veľkosť sťahovacího vozidla a počet pracovníkov. Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je úplne automatické u všetkých našich sťahovacích posádok. V Žarnovici i celom okolie je tu pre vás sieť sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Žarnovici, ale aj pri sťahovánie do Žarnovice, zo Žarnovice alebo po Žarnovici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Žarnovici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Žarnovica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Žarnovici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Žarnovice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Žarnovica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie zo Žarnovice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Žarnovice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Žarnovici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Žarnovici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Žarnovici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie zo Žarnovice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Žarnovici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Žarnovica -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Žarnovice.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.