Objednať

Stěhování Žarnovica, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Žarnovica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Žarnovici zabezpečí? Pod hlavičkou prvotriednej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY vám v Žarnovici poskytneme tie najkvalitnejšie sťahovacie služby. Poskytneme vám sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie chaty aj chalupy, sťahovanie kancelárií, archívov a rezidencií. Sťahovanie reštaurácií, sťahovanie ubytovní i sťahovanie celých firiem vám v Žarnovici a jej širokom okolí zabezpečíme kedykoľvek si budete priať. 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sme tu pre vás úplne nepretržite.

Máme mnohoročné skúsenosti pri poskytovaní kompletného sťahovacieho servisu vrátane medzinárodného sťahovania. Realizácie vašich dopytov sú u spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE možné ešte v ten istý deň. Presťahujeme bežný nábytok, drobné vybavenie bytu, obrazy, zrkadlá, ale aj ťažké bremená, pianína, trezory, sťahujeme aj stavebné materiály. Naše cenníky sťahovacích služieb sú veľmi prehľadné, platia sa len jasne dané hodinové sadzby bez akýchkoľvek ďalších príplatkov. Každému zákazníkovi zaistíme a dodáme obalový materiál aj sťahovacie krabice.

Pred sťahovaním bytových priestorov vás navštívi náš technik, aby zistil rozsah a náročnosť sťahovania a podľa toho určil veľkosť sťahovacieho vozidla a počet pracovníkov. Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je úplne automatické u všetkých našich sťahovacích posádok. V Žarnovici i celom okolí je tu pre vás sieť sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Žarnovici, ale aj pri sťahovanie do Žarnovice, zo Žarnovice alebo po Žarnovici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Žarnovici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Žarnovica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Žarnovici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Žarnovica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Žarnovice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Žarnovica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Žarnovice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Žarnovice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Žarnovici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Žarnovici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Žarnovici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Žarnovice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Žarnovici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Žarnovica -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Žarnovice. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.