Objednať

Stěhování Prievidza, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Prievidza a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Prievidzi zabezpečí? EXTRA SŤAHOVANIE pôsobí v Prievidzi a okolí už niekoľko rokov. Už niekoľko rokov tu sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme domácnosti i garáže, ale sťahujeme aj kancelárie a firmy. Poskytneme vám sťahovanie ubytovne, sťahovanie obchodu alebo napríklad sťahovanie reštaurácie či baru. Presťahujeme aj vaše rekreačné objekty alebo stavebný materiál. Naša spoločnosť si zakladá na profesionálnom prístupe a kvalitných sťahovacích službách.

Sťahujeme 24 hodín denne, víkendy aj sviatky za jednotné a prehľadné hodinové ceny po celej Slovenskej republike, bez ďalších poplatkov navyše. Presťahujeme trezory, pianína, stroje, ale aj krehké veci, obrazy, kvety, sťahujeme nábytok, bicykle alebo posilňovacie stroje. Neustále rozširujeme a skvalitňujeme naše služby - EXTRA SŤAHOVANIE je značkou kvality a istoty pri poskytovaní sťahovacích služieb.

Štandardom je poistenie všetkých sťahovacích automobilov a prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. V Prievidzi vám rýchlo a spoľahlivo poskytne všetky sťahovacie práce franchisová sieť profesionálov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Prievidzi, ale aj pri sťahovanie do Prievidze, z Prievidze alebo po Prievidzi! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Prievidzi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Prievidza cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Prievidzi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Prievidza vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Prievidze. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Prievidza -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Prievidze. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Prievidze do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Prievidzi s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Prievidzi. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Prievidzi. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Prievidze. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Prievidzi využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Prievidza -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Prievidze. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.