Objednať

Stěhování Banská Štiavnica, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Banská Štiavnica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Banskej Štiavnici zabezpečí? Nielen v Banskej Štiavnici a širokom okolí Banskej Štiavnice vám prostredníctvom našej franchisovej spoločnosti EXTRA SLUŽBYzabezpečíme kvalitné, rýchle a spoľahlivé sťahovanie domácností, sťahovanie bytov alebo sťahovanie domov. Zabezpečíme vám sťahovanie bytových a nebytových priestorov nielen pre súkromné potreby, ale aj pre podnikateľov a spoločnosti. Poskytneme vám sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem, sťahovanie skladov, sťahovanie reštaurácií, jedální a kaviarní, sťahovanie hotelov a penziónov, sťahovanie obchodných priestorov či predajní, ale aj sťahovanie fitnes strojov, výrobných strojov a strojných zariadení. Presťahujeme nábytok, bežné domáce vybavenie a domáce spotrebiče, presťahujeme interiérové predmety, obrazy a plátna, rastliny, ale tiež pianína či klavíry, trezory a iné ťažké bremená.

Prenášame, premiestňujeme a sťahujeme aj stavebné materiály ako trebárs tehly, okná, dvere, sanitu alebo obklady či dlažbu. V prípade záujmu pre nás nie je problém zabezpečiť vám aj kompletné medzinárodné sťahovanie z Banskej Štiavnice alebo do Banskej Štiavnice. Všetky sťahované veci vám obalíme vlastným obalovým materiálom. Všetky prepravované veci sú vždy poistené vo výške 100 000 EUR. Naše sťahovacie práce vám v Banskej Štiavnici a okolí poskytneme nepretržite, 24 hodín denne vrátane sviatkov aj víkendov.

Máme jednotné ceny za sťahovanie nielen v Banskej Štiavnici ale kompletne po celej Slovenskej republike. Neúčtujeme žiadne skryté a vedľajšie poplatky. Naše ceny sú prehľadné a vždy uvedené v cenníku služieb sťahovania. Svoje objednávky sťahovania môžete kedykoľvek vykonať prostredníctvom objednávkového formulára sťahovania. V Banskej Štiavnici sťahujeme pod registrovanou a kvalitnou značkou franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Banskej Štiavnici, ale aj pri sťahovanie do Banskej Štiavnice, z Banskej Štiavnice alebo po Banskej Štiavnici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Banskej Štiavnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Banská Štiavnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Banskej Štiavnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Banská Štiavnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Banskej Štiavnice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Banská Štiavnica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Banskej Štiavnice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Banskej Štiavnice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Banskej Štiavnici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Banskej Štiavnici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Banskej Štiavnice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Banskej Štiavnici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie Banská Štiavnica -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Banskej Štiavnice. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Banskej Štiavnici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.