EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 77, tento mesiac 453, tento rok 2 646
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Banská Štiavnica

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Banská Štiavnica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Banskej Štiavnici zabezpečí? Nielen v Banskej Štiavnici a širokom okolia Banskej Štiavnice vám prostredníctvom našej franchisová spoločnosti EXTRA SLUŽBYzabezpečíme kvalitné, rýchle a spoľahlivé sťahovania domácností, sťahovanie bytov alebo sťahovanie domov. Zabezpečíme vám sťahovanie bytových a nebytových priestorov nielen pre súkromné potreby, ale aj pre podnikateľov a spoločnosti. Poskytneme vám sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem, sťahovanie skladov, sťahovanie reštaurácií, jedální a kaviarní, sťahovanie hotelov a penziónov, sťahovanie obchodných priestorov či predajní, ale aj sťahovanie fitnes strojov, výrobných strojov a strojných zariadení. Presťahujeme nábytok, bežné domáce vybavenie a domáce spotrebiče, presťahujeme interiérové predmety, obrazy a plátna, rastliny, ale tiež pianína či klavíry, trezory a iná ťažké bremená.

Prenášame, premiestňujeme a sťahujeme aj stavebné materiály ako trebárs tehly, okná, dvere, sanitu alebo obklady či dlažbu. V prípade záujmu pre nás nie je problém zabezpečiť vám aj kompletné medzinárodné sťahovanie z Banskej Štiavnice alebo do Banskej Štiavnice. Všetky sťahované veci vám obalíme vlastným obalovým materiálom. Všetok prepravovaný veci sú vždy poistené vo výške 100 000 EUR. Naše sťahovacie práce vám v Banskej Štiavnici a okolia poskytneme nepretržite, 24 hodín denne vrátane sviatkov aj víkendov.

Máme jednotnej ceny sťahovanie nielen v Banskej Štiavnici ale kompletne po celej Slovenskej republike. Neúčtujeme žiadne skryté a vedľajšie poplatky. Naše ceny sú prehľadné a vždy uvedené v cenníka služieb sťahovanie. Svoje objednávky sťahovanie môžete kedykoľvek vykonať prostredníctvom objednávkového formulára sťahovanie. V Banskej Štiavnici sťahujeme pod registrovanou a kvalitné značkou franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Banskej Štiavnici, ale aj pri sťahovánie do Banskej Štiavnice, z Banskej Štiavnice alebo po Banskej Štiavnici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Banskej Štiavnici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Banská Štiavnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Banskej Štiavnici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Banskej Štiavnice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Banská Štiavnica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Banskej Štiavnice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Banskej Štiavnice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Banskej Štiavnici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Banskej Štiavnici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Banskej Štiavnice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Banskej Štiavnici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie Banská Štiavnica -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Banskej Štiavnice.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Banskej Štiavnici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.