Objednať

Stěhování Zvolen, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Zvolen a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Zvolene zabezpečí? Sťahovanie bytov, sťahovanie rodinných domov, sťahovanie kancelárií, archívov, knižníc, sťahovanie škôl, škôlok aj sťahovanie firiem poskytujeme vo Zvolene a jeho okolí pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme ubytovne aj hotely, sťahujeme reštaurácie aj jedálne. Kompletný sťahovací servis od počiatočných príprav až po samotné dokončenie sťahovacích prác vám zabezpečíme presne podľa vašich požiadaviek a priania.

Sťahovanie bytových aj nebytových priestorov vykonávajú len skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí sa vždy budú snažiť vyjsť v ústrety vašim potrebám. Presťahujeme a premiestnime bielu techniku, elektroniku. Presťahujeme nábytok, hudobné nástroje, rastliny, prístroje, drobné vybavenie bytu, ale aj ťažké bremená, trezory, klavíry alebo ľubovoľný stavebný materiál, ktorý potrebujete premiestniť. Sme vám k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni.

Súčasťou našich sťahovacích služieb je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR pri všetkých našich automobiloch. Pre rýchlu realizáciu vašich požiadaviek je vám k dispozícii objednávkový on-line formulár alebo bezplatná centrálna linka 0800 80 10 80. Skúsená spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE vám vo Zvolene a celom okolí zaistí tie najkvalitnejšie sťahovacie služby.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Zvolene, ale aj pri sťahovanie do Zvolena, zo Zvolena alebo po Zvolene! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Zvolene, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Zvolen cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste vo Zvolene záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Zvolen vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním vo Zvolene. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Zvolena. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Zvolen -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Zvolena. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Zvolena do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Zvolene s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní vo Zvolene. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Zvolena. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Zvolene využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Zvolen -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Zvolena. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.