Objednať

Stěhování Žiar nad Hronom, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Žiar nad Hronom a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Žiari nad Hronom zabezpečí? V Žiari nad Hronom a jeho okolí Vám zabezpečíme kompletné sťahovacie služby zaštítené značkou kvalitnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Presťahujeme domácnosti, sťahujeme firmy, sťahujeme kancelárie, sťahujeme obchody, sťahujeme hotely, sťahujeme aj výrobné haly. Sťahujeme chaty aj chalupy, ale zaistíme vám aj sťahovanie a prepravu ľubovoľného stavebného materiálu.

Máme bohaté skúsenosti so sťahovaním bytov a domov bez ohľadu na to, z akého a do akého poschodia toto sťahovanie je. V Žiari nad Hronom, rovnako ako po celej SR máme jednotné, prehľadné a jasne dané ceny za sťahovanie, bez skrytých príplatkov a platieb. EXTRA SŤAHOVANIE má všetky svoje posádky a automobily poistené vo výške 100 000 EUR. Všetci naši pracovníci sú skúsení a zaškolení odborníci v odbore sťahovacích prác a používajú len kvalitné a profesionálne vybavenie a pomôcky.

Všetky vaše sťahované veci, ako napríklad knihy, riad, krehké veci, kancelárske potreby či šanóny zabalíme a uložíme do sťahovacích škatúľ. Objednávky sťahovacích služieb môžete uskutočniť pohodlne, pomocou nášho objednávkového formulára. Pod záštitou kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám v Žiari nad Hronom a celom kraji zaistíme rýchly a spoľahlivý sťahovací servis.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Žiari nad Hronom, ale aj pri sťahovanie do Žiaru nad Hronom, zo Žiaru nad Hronom alebo po Žiari nad Hronom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Žiari nad Hronom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Žiar nad Hronom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Žiari nad Hronom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Žiar nad Hronom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Žiaru nad Hronom. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Žiar nad Hronom -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Žiaru nad Hronom. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Žiaru nad Hronom do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Žiari nad Hronom s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Žiari nad Hronom. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie zo Žiaru nad Hronom. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Žiari nad Hronom využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Žiar nad Hronom -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Žiaru nad Hronom. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Žiari nad Hronom. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.