EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Topoľčany

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Topoľčany a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Topoľčanoch zabezpečí? V Topoľčanoch a celom okolie vám zabezpečíme kompletnú sťahovacie a vypratávacie servis, pod registrovanou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Profesionálne sťahovacie služby od kvalifikovaných pracovníkov sú poskytované 24 hodín denne vrátane víkendov a sviatkov s vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5t do 24t. Sťahujeme domácnosti, sťahujeme obytné domy, domčeky aj apartmány, sťahujeme kancelárie a areály, sťahujeme byty, sťahujeme hotely, ubytovne i penzióny. Sťahujeme reštaurácie a reštauračné zariadenia. Sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Trvalo priaznivé ceny sťahovanie s hodinovými taxami pre celý Topoľčianskej kraj, aj ostatné regióny v Slovenskej republike. S úsmevom a ochotou vám zaistíme medzinárodné sťahovanie, sťahovanie stavebného materiálu, sťahovanie trezorov alebo napríklad sťahovanie úradov a inštitúcií. EXTRA SŤAHOVANIE sa postará o všetky vaše starosti spojené so sťahovaním. Prepravované veci starostlivo zabalíme a dopravíme na vami určené miesto. Sťahujeme nielen po Topoľčanoch, ale sťahujeme aj do Topoľčian alebo na opak z Topoľčian. Dodáme vám všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice.

Od A po Z sa vám postaráme o celkový priebeh akokoľvek veľkého a náročného sťahovanie alebo vypratávanie v Topoľčanoch. Volajte kedykoľvek 0800 80 10 80 alebo si vyplňte náš jednoduchý a prehľadný objednávkový formulár. Prostredníctvom našej profesionálnej sťahovacie siete EXTRA SŤAHOVANIE vám zabezpečíme a poskytneme tie najkvalitnejšie sťahovacie práce v Topoľčanoch a celom kraji.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Topoľčanoch, ale aj pri sťahovánie do Topoľčian, z Topoľčian alebo po Topoľčanoch! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Topoľčanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Topoľčany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Topoľčanoch záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Topoľčian. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Topoľčany -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Topoľčian. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Topoľčian do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Topoľčanoch s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Topoľčanoch. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Topoľčanoch. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Topoľčian. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Topoľčanoch využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Topoľčany -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Topoľčian.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.