Objednať

Stěhování Topoľčany, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Topoľčany a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Topoľčanoch zabezpečí? V Topoľčanoch a celom okolí vám zabezpečíme kompletný sťahovací a vypratávací servis, pod registrovanou značkou franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Profesionálne sťahovacie služby od kvalifikovaných pracovníkov sú poskytované 24 hodín denne vrátane víkendov a sviatkov s vlastnými úžitkovými vozidlami od 3,5 t do 24 t. Sťahujeme domácnosti, sťahujeme obytné domy, domčeky aj apartmány, sťahujeme kancelárie a areály, sťahujeme byty, sťahujeme hotely, ubytovne i penzióny. Sťahujeme reštaurácie a reštauračné zariadenia. Sťahujeme všetky bytové aj nebytové priestory.

Trvalo priaznivé ceny za sťahovanie s hodinovými taxami pre celý Topoľčiansky kraj aj ostatné regióny v Slovenskej republike. S úsmevom a ochotou vám zaistíme medzinárodné sťahovanie, sťahovanie stavebného materiálu, sťahovanie trezorov alebo napríklad sťahovanie úradov a inštitúcií. EXTRA SŤAHOVANIE sa postará o všetky vaše starosti spojené so sťahovaním. Prepravované veci starostlivo zabalíme a dopravíme na vami určené miesto. Sťahujeme nielen v Topoľčanoch, ale sťahujeme aj do Topoľčian alebo na opak z Topoľčian. Dodáme vám všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice.

Od A po Z sa vám postaráme o celkový priebeh akokoľvek veľkého a náročného sťahovania alebo vypratávania v Topoľčanoch. Volajte kedykoľvek 0800 80 10 80 alebo si vyplňte náš jednoduchý a prehľadný objednávkový formulár. Prostredníctvom našej profesionálnej sťahovacej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám zabezpečíme a poskytneme tie najkvalitnejšie sťahovacie práce v Topoľčanoch a celom kraji.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Topoľčanoch, ale aj pri sťahovanie do Topoľčian, z Topoľčian alebo po Topoľčanoch! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Topoľčanoch, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Topoľčany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Topoľčanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Topoľčany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Topoľčian. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Topoľčany -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Topoľčian. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Topoľčian do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Topoľčanoch s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Topoľčanoch. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Topoľčanoch. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Topoľčian. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Topoľčanoch využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Topoľčany -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Topoľčian. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.