Objednať

Stěhování Banská Bystrica, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Banská Bystrica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Banskej Bystrici zabezpečí? V Banskej Bystrici a jej krásnom okolí vám kedykoľvek poskytneme profesionálne sťahovanie domácností, sťahovanie domov, chalúp a chát, sťahovanie hospodárskych stavieb, prevádzok, sťahovanie firiem a sťahovanie kancelárií. V Banskej Bystrici a okolí vám zabezpečíme kompletné sťahovanie hotelov, sťahovanie ubytovní, sťahovanie reštaurácie aj baru, ale aj sťahovanie obchodu či predajne.

Rýchlo, kvalitne a spoľahlivo presťahujeme bežný nábytok, dekorácie, riad, knihy, hračky, ale aj všetky zariadenia a vybavenie, trezory, stroje, pianína a klavíry, ale presťahujeme aj ľubovoľný stavebný materiál. Súčasťou profesionálnych sťahovacích služieb poskytovaných spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE v Banskej Bystricije montáž i demontáž nábytku a samozrejme zabalenie nábytku presne podľa vašej potreby. Zabezpečíme vám prehliadku odborným technikom a vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku na sťahovanie.

Sťahovacie práce vykonávajú iba skúsení a zaškolení pracovníci oblečení v žltom. EXTRA SŤAHOVANIE v Banskej Bystrici a celej SR zabezpečuje ten najkvalitnejší sťahovací servis pre svojich klientov za jednotné a prehľadné ceny. Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY v Banskej Bystrici sťahujeme, vypratávame a uskladňujeme. Záruka kvality sťahovacích služieb je EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Banskej Bystrici, ale aj pri sťahovanie do Banskej Bystrice, z Banskej Bystrice alebo po Banskej Bystrici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Banskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Banskej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Banská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Banskej Bystrice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Banská Bystrica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Banskej Bystrice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Banskej Bystrice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Banskej Bystrici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Banskej Bystrici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Banskej Bystrice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Banskej Bystrici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Banská Bystrica -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Banskej Bystrice. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Banskej Bystrici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.