EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Banská Bystrica

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Banská Bystrica a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Banskej Bystrici zabezpečí? V Banskej Bystrici a jej krásnom okolia vám kedykoľvek poskytneme profesionálne sťahovania domácností, sťahovanie domov, chalúp a chát, sťahovanie hospodárskych stavieb, prevádzok, sťahovanie firiem a sťahovanie kancelárií. V Banskej Bystrici a okolia vám zabezpečíme kompletnú sťahovanie hotelov, sťahovanie ubytovní, sťahovanie reštaurácie aj baru, ale aj sťahovanie obchodu či predajne.

Rýchlo, kvalitne a spoľahlivo presťahujeme bežný nábytok, dekorácie, riad, knihy, hračky, ale aj všetky zariadenia a vybavenia, trezory, stroje, pianína a klavíry, ale presťahujeme aj ľubovoľný stavebný materiál. Súčasťou profesionálnych sťahovacích služieb poskytovaných spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE v Opave je montáž i demontáž nábytku a samozrejme balenia nábytku presne podľa vašej potreby. Zabezpečíme vám prehliadku odborným technikom a vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku sťahovanie.

Sťahovacie práce vykonávajú iba skúsení a preškolení pracovníci oblečenie v žltom. EXTRA SŤAHOVANIE v Banskej Bystrici a celej SR zabezpečuje ten najkvalitnejší sťahovacie servis pre svojich klientov za jednotné a prehľadné ceny. Pod záštitou značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBY v Banskej Bystrici sťahujeme, vypratáme a uskladňujeme. Záruka kvality sťahovacích služieb je EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Banskej Bystrici, ale aj pri sťahovánie do Banskej Bystrice, z Banskej Bystrice alebo po Banskej Bystrici! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Banskej Bystrici, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Banská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Banskej Bystrici záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Banskej Bystrice. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Banská Bystrica -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Banskej Bystrice. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Banskej Bystrice do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Banskej Bystrici s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Banskej Bystrici. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie z Banskej Bystrice. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Banskej Bystrici využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Banská Bystrica -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Banskej Bystrice.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Banskej Bystrici. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.