Objednať

Stěhování Nitra, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Nitra a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Nitre zabezpečí? Sťahovanie v Nitre, ale aj v celom kraji zabezpečujeme pod záštitou značky celoeurópskej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme spoľahlivo, kvalitne a bezpečne. Mimo samotných sťahovacích služieb vám samozrejme zaistíme a dodáme všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice. Víkendy a sviatky sú u nás za štandardné ceny a bez príplatkov.

K dispozícii máme aj vlastné skladovacie priestory. V Nitre a celom kraji presťahujeme bytové jednotky, presťahujeme domy, presťahujeme kancelárie, ale sťahujeme aj hotely, penzióny, ubytovne alebo napríklad reštauračné zariadenia a predajne. Vaše sťahované a prepravované veci zabalíme, a poistený náklad včas dopravíme na vami určené miesto. Rýchla a ústretová komunikácia našich profesionálnych sťahovákov vám bude skutočne vyhovovať. Stačí vyplniť jednoduchý objednávkový formulár alebo zavolať na bezplatnú centrálu 0800 80 10 80 a objednať si ľubovoľné sťahovacie služby. Štandardom sú jednotné ceny pre celú SR, na základe nášho cenníka za sťahovanie. Neúčtujeme žiadne príplatky, ani za poschodia.

Nepretržite, 24 hodín denne, sťahováci v žltom rovnošate sťahujú ťažké bremená, sťahujú nábytok, elektroniku, domáce spotrebiče, kvety, knihy, oblečenie a ďalšie osobné veci. EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje v Nitre a celom okolí ten najkvalitnejší a kompletný sťahovací servis. Od A po Z sa vám postaráme o celý priebeh sťahovania.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Nitre, ale aj pri sťahovanie do Nitry, z Nitry alebo po Nitre! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Nitre, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Nitra cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Nitre záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Nitra vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Nitre. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Nitry. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Nitra -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Nitry. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Nitry do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Nitre s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Nitre. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Nitry. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Nitre využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Nitry. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Nitra -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.