EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 77, tento mesiac 453, tento rok 2 646
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Nitra

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Nitra a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Nitre zabezpečí? Sťahovanie v Nitre, ale aj v celom kraji zabezpečujeme pod záštitou značky celoeurópskej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Sťahujeme spoľahlivo, kvalitne a bezpečne. Mimo samotných sťahovacích služieb vám samozrejme zaistíme a dodáme všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice. Víkendy a sviatky sú u nás za štandardných cien a bez príplatkov.

K dispozícii máme aj vlastné skladovacie priestory. V Nitre a celom kraji presťahujeme bytové jednotky, presťahujeme domčeky, presťahujeme kancelárie, ale sťahujeme aj hotely, penzióny, ubytovne alebo napríklad reštauračné zariadenia a predajne. Vaše sťahované a prepravované veci zabalíme, a poistený náklad včas dopravíme na vami určené miesto. Rýchla a ústretová komunikácia našich profesionálnych sťahovákov vám bude skutočne vyhovovať. Stačí vyplniť jednoduchý objednávkový formulár alebo zavolať na bezplatnú centrálu 0800 80 10 80 a objednať si ľubovoľné sťahovacie služby. Štandardom sú jednotné ceny pre celú SR, na základe nášho cenníka sťahovanie. Neúčtujeme žiadne príplatky ani poschodia.

Nepretržite, 24 hodín denne, sťahováci v žltom rovnošate sťahujú ťažké bremená, sťahujú nábytok, elektroniku, domáce spotrebiče, kvety, knihy, oblečenie a ďalšie osobné veci. EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje v Nitre a celom okolia ten najkvalitnejší a kompletné sťahovacie servis. Od A po Z sa vám postaráme o celý priebeh sťahovanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Nitre, ale aj pri sťahovánie do Nitry, z Nitry alebo po Nitre! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Nitre, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Nitra cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Nitre záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Nitre. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Nitry. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Nitra -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Nitry. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Nitry do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Nitre s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Nitre. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Nitry. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Nitre využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Nitry.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Nitra -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.