EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 11, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Ilava

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Ilava a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Ilave zabezpečí? Nielen v Ilave, ale v celom kraji vám prostredníctvom našej profesionálnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY zabezpečíme a poskytneme ten najkvalitnejší sťahovacie servis. Nepretržite, dnes a denne zabezpečujeme sťahovania domácností, sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie firiem i sťahovanie kancelárií. Poskytujeme sťahovanie reštaurácií a jedální, sťahovanie hotelov a penziónov, ale aj sťahovanie obchodov a predajní.

Sťahujeme nielen v Ilave, ale poskytneme vám akékoľvek sťahovanie do Ilavy alebo na opak sťahovanie z Ilavy. Presťahujeme nábytok i kuchynskej zostavy, sťahujeme stavebné materiály, presťahujeme bytové vybavenie, presťahujeme trezory i klavíry. Sťahovacie služby poskytujeme nielen po celej Slovenskej republike, ale zaistíme vám aj medzinárodné sťahovanie s vlastnými vozidlami od 3,5t do 24t. V Ilave sa môžete spoľahnúť na rýchlosť, profesionalitu a spoľahlivosť našich pracovníkov pri poskytovaní sťahovacích prác od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Svoje objednávky môžete uskutočniť kedykoľvek z pohodlia svojho domova prostredníctvom nášho jednoduchého objednávkového formulára alebo na centrálnej linke 0800 80 10 80.

Bežným štandardom našich sťahovacích služieb je demontáž i montáž nábytku a zabezpečenie všetkého obalového materiálu vrátane sťahovacích škatúľ. V Ilave a celom kraji vám zásluhou našej franchisovej siete EXTRA SŤAHOVANIE a zásluhou preškolených odborníkov zaistíme tie najkvalitnejšie služby sťahovania a vypratávanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Ilave, ale aj pri sťahovánie do Ilavy, z Ilavy alebo po Ilave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Ilave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Ilava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Ilave záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Ilave. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Ilavy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Ilava -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Ilavy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Ilavy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Ilave s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Ilave. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Ilavy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Ilave využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Ilavy.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Sťahovanie Ilava -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.