EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Stropkov

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Stropkov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Stropkove zabezpečí? Kedykoľvek, akokoľvek a komukoľvek poskytneme profesionálne a kompletné sťahovacie servis nielen vo Stropkove, ale kompletne po celom širokom okolia Stropkova. Pod hlavičkou franchisovej siete profesionálnych sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE vám zabezpečíme vo Stropkove a celom kraji odbornej a spoľahlivé sťahovacie služby. Zabezpečujeme špičkové sťahovanie domov, sťahovanie bytových jednotiek, sťahovanie firiem, sťahovanie kancelárií, ale aj sťahovanie úradov, sťahovanie reštaurácií, či sťahovanie hotelov. Dnes a denne sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme sklady i obchody. Priorita sťahovákov spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE je vždy spokojný a stály zákazník.

Kedykoľvek vám na požiadanie poskytneme prehliadku sťahovaných bytových aj nebytových priestorov naším odborným technikom na zistenie rozsahu sťahovacích prác a poskytnutie orientačné cenové ponuky. Sťahovanie v vo Stropkove pre vás zabezpečujeme 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Všetok prepravovaný náklad našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE je vždy poistený vo výške 100 000 EUR.

Premiestňujeme a sťahujeme nielen obvyklé predmety, ako je nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, ale sťahujeme aj stroje, sťahujeme trezory aj iné ťažké bremená. Montáž a demontáž nábytku či kuchynských liniek je úplnou samozrejmosťou pri poskytovaní našich sťahovacích služieb. Vo Stropkove je pre vás spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE tá správna voľba. Volajte centrálne linku 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Stropkove, ale aj pri sťahovánie do Stropkova, zo Stropkova alebo po Stropkove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Stropkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Stropkove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Stropkova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Stropkov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie zo Stropkova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Stropkove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Stropkova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Stropkove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Stropkove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie zo Stropkova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Stropkove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Stropkov -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Stropkova.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.