Objednať

Stěhování Stropkov, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Stropkov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Stropkove zabezpečí? Kedykoľvek, akokoľvek a komukoľvek poskytneme profesionálne a kompletné sťahovacie služby nielen v Stropkove, ale kompletne po celom širokom okolí Stropkova. Pod hlavičkou franchisovej siete profesionálnych sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE vám zabezpečíme v Stropkove a celom kraji odborné a spoľahlivé sťahovacie služby. Zabezpečujeme špičkové sťahovanie domov, sťahovanie bytových jednotiek, sťahovanie firiem, sťahovanie kancelárií, ale aj sťahovanie úradov, sťahovanie reštaurácií, či sťahovanie hotelov. Dnes a denne sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme sklady i obchody. Priorita sťahovákov spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE je vždy spokojný a stály zákazník.

Kedykoľvek vám na požiadanie poskytneme prehliadku sťahovaných bytových aj nebytových priestorov naším odborným technikom na zistenie rozsahu sťahovacích prác a poskytnutie orientačnej cenovej ponuky. Sťahovanie v Stropkove pre vás zabezpečujeme 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Všetok prepravovaný náklad našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE je vždy poistený vo výške 100 000 EUR.

Premiestňujeme a sťahujeme nielen obvyklé predmety, ako je nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, ale sťahujeme aj stroje, sťahujeme trezory aj iné ťažké bremená. Montáž a demontáž nábytku či kuchynských liniek je pri poskytovaní našich sťahovacích služiebúplnou samozrejmosťou. V Stropkove je pre vás spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE tá správna voľba. Volajte centrálnu linku 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Stropkove, ale aj pri sťahovanie do Stropkova, zo Stropkova alebo po Stropkove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Stropkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Stropkove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Stropkov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Stropkova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Stropkov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Stropkova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Stropkove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Stropkova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Stropkove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Stropkove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Stropkova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Stropkove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Stropkov -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Stropkova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.