EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 4, tento týždeň 169, tento mesiac 524, tento rok 524
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Stropkov

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Stropkov a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Stropkove zabezpečí? Kedykoľvek, akokoľvek a komukoľvek poskytneme profesionálne a kompletné sťahovacie služby nielen v Stropkove, ale kompletne po celom širokom okolí Stropkova. Pod hlavičkou franchisovej siete profesionálnych sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE vám zabezpečíme v Stropkove a celom kraji odborné a spoľahlivé sťahovacie služby. Zabezpečujeme špičkové sťahovanie domov, sťahovanie bytových jednotiek, sťahovanie firiem, sťahovanie kancelárií, ale aj sťahovanie úradov, sťahovanie reštaurácií, či sťahovanie hotelov. Dnes a denne sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme sklady i obchody. Priorita sťahovákov spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE je vždy spokojný a stály zákazník.

Kedykoľvek vám na požiadanie poskytneme prehliadku sťahovaných bytových aj nebytových priestorov naším odborným technikom na zistenie rozsahu sťahovacích prác a poskytnutie orientačnej cenovej ponuky. Sťahovanie v Stropkove pre vás zabezpečujeme 24 hodín denne vrátane sobôt, nedieľ i sviatkov. Všetok prepravovaný náklad našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE je vždy poistený vo výške 100 000 EUR.

Premiestňujeme a sťahujeme nielen obvyklé predmety, ako je nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, ale sťahujeme aj stroje, sťahujeme trezory aj iné ťažké bremená. Montáž a demontáž nábytku či kuchynských liniek je pri poskytovaní našich sťahovacích služiebúplnou samozrejmosťou. V Stropkove je pre vás spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE tá správna voľba. Volajte centrálnu linku 0800 80 10 80.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Stropkove, ale aj pri sťahovanie do Stropkova, zo Stropkova alebo po Stropkove! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Stropkove, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Stropkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Stropkove záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Stropkova. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Stropkov -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Stropkova. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Stropkove. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Stropkova do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Stropkove s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Stropkove. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Stropkova. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Stropkove využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Stropkov -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Stropkova. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.