Objednať

Stěhování Tvrdošín, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Tvrdošín a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Tvrdošíne zabezpečí? V Tvrdošíne a celom širokom okolí Tvrdošína vám ponúka franchisová sieť EXTRA SLUŽBYkompletný a spoľahlivý sťahovací servis. Či už ide o sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie firiem alebo sťahovanie kancelárií, vždy vám bude poskytnutý špičkový sťahovací servis. Sťahujeme na akúkoľvek vzdialenosť - do vedľajšej ulice, ale aj do iných štátov. Sťahujeme nielen domácnosti, ale sťahujeme aj hotely, sťahujeme reštaurácie, sťahujeme predajne aj krámy.

Poskytneme vám osobnú prehliadku technikom pre nezáväznú kalkuláciu sťahovania. Zabezpečíme potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice. V Tvrdošíne sme vám s našimi sťahovacími službami k dispozícii 24 hodín denne, vrátane víkendov a sviatkov. Presťahujeme vám bežný nábytok, osobné veci, domáce spotrebiče, elektroniku, exponáty, ale tiež sa zameriavame na sťahovanie ťažkých bremien, pianín, sťahovanie trezorov a strojov.

Veľmi dobre vieme, aké náročné môže sťahovanie byť, a preto sa vám ho všetci naši pracovníci zo siete EXTRA SŤAHOVANIE budú snažiť maximálne uľahčiť. V Tvrdošíne a celom kraji si zaistíte profesionálne a kvalitné sťahovacie práce len so spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Tvrdošíne, ale aj pri sťahovanie do Tvrdošína, z Tvrdošína alebo po Tvrdošíne! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Tvrdošíne, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Tvrdošín cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Tvrdošíne záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Tvrdošín vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Tvrdošína. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Tvrdošín -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Tvrdošína. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Tvrdošíne. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Tvrdošína do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Tvrdošíne s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Tvrdošíne. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Tvrdošína. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Tvrdošíne využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Tvrdošín -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Tvrdošína. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.