EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Rožňava

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Rožňava a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Rožňave zabezpečí? Dopytujeme kvalitné a spoľahlivé sťahovanie v Rožňave alebo v okolia? Po celej Slovenskej republike vám franchisová sieť EXTRA SLUŽBYzaistí a poskytne širokú škálu sťahovacích služieb. Sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme obchody, sťahujeme inštitúcie, sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme obchodné domy, sťahujeme krčmy i fitnescentra. Poskytujeme medzinárodné sťahovanie. Po celej SR sťahujeme za jednotné a prehľadné ceny na základe nášho cenníka sťahovacích služieb. Neúčtujeme si víkendy, sviatky ani žiadne ďalšie poplatky.

Každý deň vybavujeme čo najrýchlejšie vaše dopytu po sťahovanie, ktoré si môžete kedykoľvek zadať do nášho objednávkového formulára. Akékoľvek sťahovacie práce sú poskytované skúsenými a preškolenými odborníkmi zo siete EXTRA SŤAHOVANIE. Rovnako tak kvalitne a odborne je vaša zariadenia alebo tovaru aj prepravuje - poistenými modernými vozidlami od 3,5t do 24t. Ak budete potrebovať pre svoje sťahovanie bytových či nebytových priestorov obalový materiál alebo sťahovacie krabice, veľmi radi vám ich dodáme ešte pred termínom sťahovanie.

Všetci pracovníci našej siete EXTRA SŤAHOVANIE vám sú k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Presťahujeme vám trezory, sejfy, posilňovacie stroje, presťahujeme nábytok, obrazy, kvety, sklo aj elektroniku. Akékoľvek sťahovanie v Rožňave pre vás bude s našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE príjemné a pohodové.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Rožňave, ale aj pri sťahovánie do Rožňavy, z Rožňavy alebo po Rožňave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Rožňave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Rožňava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Rožňave záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Rožňavy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Rožňave. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Rožňava -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Rožňavy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Rožňavy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Rožňave s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Rožňave. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Rožňavy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Rožňave využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Rožňava -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Rožňavy.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.