Objednať

Stěhování Rožňava, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Rožňava a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Rožňave zabezpečí? Dopytujete kvalitné a spoľahlivé sťahovanie v Rožňave alebo v okolí? Po celej Slovenskej republike vám franchisová sieť EXTRA SLUŽBYzaistí a poskytne širokú škálu sťahovacích služieb. Sťahujeme domy, sťahujeme byty, sťahujeme obchody, sťahujeme inštitúcie, sťahujeme chaty aj chalupy, sťahujeme obchodné domy, sťahujeme krčmy i fitness centrá. Poskytujeme medzinárodné sťahovanie. Po celej SR sťahujeme za jednotné a prehľadné ceny na základe nášho cenníka sťahovacích služieb. Neúčtujeme si víkendy, sviatky ani žiadne ďalšie poplatky.

Každý deň vybavujeme čo najrýchlejšie vaše dopyty po sťahovaní, ktoré si môžete kedykoľvek zadať do nášho objednávkového formulára. Akékoľvek sťahovacie práce sú poskytované skúsenými a zaškolenými odborníkmi zo siete EXTRA SŤAHOVANIE. Rovnako tak kvalitne a odborne vaše zariadenia alebo tovar aj prepravuje - poistenými modernými vozidlami od 3,5 t do 24 t. Ak budete potrebovať pre svoje sťahovanie bytových či nebytových priestorov obalový materiál alebo sťahovacie krabice, veľmi radi vám ich dodáme ešte pred termínom sťahovania.

Všetci pracovníci našej siete EXTRA SŤAHOVANIE sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku. Presťahujeme vám trezory, sejfy, posilňovacie stroje, presťahujeme nábytok, obrazy, kvety, sklo aj elektroniku. Akékoľvek sťahovanie v Rožňave pre vás bude s našou spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE príjemné a pohodové.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Rožňave, ale aj pri sťahovanie do Rožňavy, z Rožňavy alebo po Rožňave! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Rožňave, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Rožňava cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Rožňave záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Rožňava vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Rožňavy. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Rožňave. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Rožňava -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Rožňavy. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Rožňavy do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Rožňave s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Rožňave. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Rožňavy. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Rožňave využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Rožňava -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Rožňavy. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.