EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 46, tento mesiac 53, tento rok 3 406
Objednať

Sťahovanie hotelov či ubytovní Lučenec

sťahovanie hotelov či ubytovní

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie hotelov či ubytovní v meste Lučenec a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Lučenci zabezpečí? Potrebujete presťahovať alebo vysťahovať hotel? Potrebujete presťahovať alebo vysťahovať ubytovňu? Potrebujete presťahovať alebo vysťahovať ubytovanie? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie hotela či ubytovne v Lučenci a hľadáte spoľahlivého a kvalitného poskytovateľa týchto sťahovacích služieb? Rekonštruujete svoj hotel, ubytovňu alebo penzión a potrebujete nasťahovať, vynosiť a rozmiestniť všetko vybavenie a nábytok po celom objekte v Lučenci? Skontaktujte našej profesionálnej sťahovacia spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. Zabezpečíme vám a zorganizujeme celý priebeh sťahovanie, a to nielen v Lučenci, ale v celom Banskobystrickom kraji. Nasťahujeme či presťahujeme nábytok, vybavenie, dekoráciu, ale aj sanitu či elektroniku ktorú máte alebo chcete mať vo svojich hoteloch, penziónoch či iných ubytovacích zariadeniach. Všetko vybavenie týchto ubytovacích zariadeniach vám naša spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE nasťahuje, vynosí, premiestni alebo vysťahuje presne podľa vašich požiadaviek a prianí. Na akékoľvek sťahovanie hotela či ubytovne použijeme vždy vlastné vozidlá od 3,5t do 24t. Ako odborníci na tieto sťahovacie služby vám kompletne zaistíme celý priebeh týchto sťahovacích prác, a to nielen v Lučenci, ale aj v celom okolí.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Lučenci, ale aj pri sťahovanie hotela či ubytovne do Lučence, z Lučence alebo po Lučenci! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Lučenci, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie hotelov či ubytovní Lučenec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie hotela či ubytovne záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Lučenci záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisovej pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovanie od zákazníkov:

Minulý týždeň sme potrebovali zabezpečiť sťahovanie niekoľkých izieb našej ubytovne v Lučenci. Na základe kladných referencií sme si vybrali spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE. A Skutočne sme vybrali skvele. Aj my budeme naďalej túto spoločnosť odporúčal, pretože ich komunikatívnosť, pracovitosť a profesionalita pri poskytovaní svojich služieb je niečo, čo sa v tú istú dobe už tak často nevidí. Každopádne odporúčame pri sťahovanie využívať túto spoločnosť. Sú skvelý. Táto spoločnosť nám zaisťovala kompletnú sťahovacie služby pri sťahovaní viac ako 140 hotelových izieb v Lučenci. Celé sťahovanie vykonali na jednotku. S čistým svedomím môžeme každému odporučiť. Sťahovanie ubytovne v Lučenci - úplne perfektne odvedená práca. Doporučuju a moc chválim. Potrebovali sme obmeniť vybavenie nášho hotela v Lučenci. O všetko, vrátane kompletnej dopravy sa nám postarala spol. EXTRA SLUŽBY. Kompletné nasťahovanie nového vybavenia, ktoré prebiehalo na niekoľko etáp klaplo vždy presne tak, ako sme mali s touto firmou dohodnuté. Musím ich pochváliť za ich spoľahlivosť, zabezpečenie kompletnej montáže a skvele odvedenú prácu. Moc som chcela touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE, ktorá mi pomáhala pri sťahovanie môjho penzióne v Lučenci. Všetko vybavenie a nábytok presťahovali tak ako som si priala a po ukončení celého sťahovaní my ešte zaistili upratovacie služby. Tento servis skutočne odporúčam. Spoľahliví, pracovití, výborná komunikácia. Zaistenie sťahovanie ubytovne. Doporučuju.Využil jsme služeb této společnosti při stěhování hotelu v Lučenci.S celým priebehom sťahovanie sme boli maximálne spokojní. Pri zaistení sťahovanie penzióne v Lučenci sme využili služby sťahovacie spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Celý priebeh sťahovania sa odvíjal absolútne perfektne. Nie je nič, čo by sa im dalo vytknúť. Ich postoj je skutočne profesionálne. Aj naďalej budeme využívať pracovníkov tejto sťahovacie spoločnosti.