EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Stará Ľubovňa

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Stará Ľubovňa a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Starej Ľubovni zabezpečí? Sťahovanie v Starej Ľubovne a celom širokom okolia odborníci poskytnú z franchisovej siete sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE. Pod záštitou tejto kvalitnej a overené značky profesionálov vám ponúkneme širokú paletu sťahovacích služieb - sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie stavebného materiálu, sťahovanie chát a chalúp, sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem, spoločností i úradov. Zabezpečíme vám kvalitný sťahovanie hotelov a ubytovní, sťahovanie reštaurácií, ale napríklad aj sťahovanie predajní a obchodov.

Sťahujeme nielen po celej Slovenskej republike, ale kompletne po celej Európskej únii. Sťahujeme nábytok, oblečenie, bytové vybavenie, hračky, riad, knihy, obrazy, hudobné nástroje, sťahujeme umelecké predmety, ale sťahujeme aj ťažké bremená, sťahujeme trezory, klavíry aj pianína. Máme jednotné a krásne prehľadné ceny pre všetkých našich klientov. Neúčtujeme si žiadne skryté príplatky, ani sviatky, ani víkendy. Aby sme vám zaistili maximálny servis, sťahujeme a pracujeme nepretržite každý deň, 7 dní v týždni.

Kedykoľvek budete potrebovať, využite náš objednávkový on-line formulár alebo zavolajte na našu centrálnu linku sťahovanie 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami o rýchlej odozve, a ústretovosti našich preškolených pracovníkov. Presvedčte sa sami o tom, že pre sťahovanie bytových aj nebytových priestorov v Starej Ľubovne, ale aj pre sťahovanie v celom kraji, budete využívať už jedine spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Starej Ľubovni, ale aj pri sťahovánie do Starej Ľubovne, zo Starej Ľubovne alebo po Starej Ľubovni! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Starej Ľubovni, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Starej Ľubovni záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Starej Ľubovne. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Stará Ľubovňa -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie zo Starej Ľubovne. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Starej Ľubovne do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Starej Ľubovni s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie v Starej Ľubovni. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie zo Starej Ľubovne. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Starej Ľubovni využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Stará Ľubovňa -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju.Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Starej Ľubovne.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním v Starej Ľubovni. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.