Objednať

Stěhování Stará Ľubovňa, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Stará Ľubovňa a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Starej Ľubovni zabezpečí? Sťahovanie v Starej Ľubovni a celom širokom okolí odborníci poskytnú z franchisovej siete sťahovákov s názvom EXTRA SŤAHOVANIE. Pod záštitou tejto kvalitnej a overenej značky profesionálov vám ponúkneme širokú paletu sťahovacích služieb - sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie stavebného materiálu, sťahovanie chát a chalúp, sťahovanie kancelárií, sťahovanie firiem, spoločností i úradov. Zabezpečíme vám kvalitné sťahovanie hotelov a ubytovní, sťahovanie reštaurácií, ale napríklad aj sťahovanie predajní a obchodov.

Sťahujeme nielen po celej Slovenskej republike, ale kompletne po celej Európskej únii. Sťahujeme nábytok, oblečenie, bytové vybavenie, hračky, riad, knihy, obrazy, hudobné nástroje, sťahujeme umelecké predmety, ale sťahujeme aj ťažké bremená, sťahujeme trezory, klavíry aj pianína. Máme jednotné a krásne prehľadné ceny pre všetkých našich klientov. Neúčtujeme si žiadne skryté príplatky, ani za sviatky, ani víkendy. Aby sme vám zaistili maximálny servis, sťahujeme a pracujeme nepretržite každý deň, 7 dní v týždni.

Kedykoľvek budete potrebovať, využite náš objednávkový on-line formulár alebo zavolajte na našu centrálnu linku sťahovania 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami o rýchlej odozve, a ústretovosti našich zaškolených pracovníkov. Presvedčte sa sami o tom, že na sťahovanie bytových aj nebytových priestorov v Starej Ľubovni, ale aj na sťahovanie v celom kraji, budete využívať už jedine spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Starej Ľubovni, ale aj pri sťahovanie do Starej Ľubovne, zo Starej Ľubovne alebo po Starej Ľubovni! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Starej Ľubovni, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Stará Ľubovňa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Starej Ľubovni záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Stará Ľubovňa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Starej Ľubovne. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Stará Ľubovňa -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Starej Ľubovne. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Starej Ľubovne do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Starej Ľubovni s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Starej Ľubovni. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Starej Ľubovne. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Starej Ľubovni využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Stará Ľubovňa -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Starej Ľubovne. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Starej Ľubovni. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.