Objednať

Stěhování Michalovce, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Michalovce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Michalovciach zabezpečí? Tak v Michalovciach, ako aj v celom okolí Michaloviec vám zabezpečíme a poskytneme kompletný a profesionálny sťahovací servis od kvalitnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. V Michalovciach nepretržite poskytujeme sťahovanie domácností, sťahovanie kancelárií, sťahovanie bytov, ale aj sťahovanie chát a chalúp. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov i ubytovní, sťahovanie reštaurácií a krčiem, ale presťahujeme aj obchodné centrá či predajne. Pre všetkých klientov máme jednotné a prehľadné ceny za sťahovacie služby. Neúčtujeme žiadne vedľajšie či skryté poplatky.

Objednajte si u nás lokálne sťahovanie v Michalovciach alebo medzinárodné sťahovanie pomocou webového objednávkového formulára, alebo zavolajte našim operátorkám na linku 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami, ako rýchlo sa s vami naši technici spoja a dohovoria s vami celý priebeh sťahovania bytových či nebytových objektov. EXTRA SŤAHOVANIE vám automaticky pri každom sťahovaní ponúkne a zaistí montáž i demontáž nábytku alebo kuchynských liniek.

Všetci naši pracovníci sú zaškolení odborníci, ktorí sa vám budú na 100% venovať. Pred každým sťahovaním vám v prípade vášho záujmu dodáme všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v Michalovciach a okolí zaistí to najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie sťahovanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Michalovciach, ale aj pri sťahovanie do Michaloviec, z Michaloviec alebo po Michalovciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Michalovciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Michalovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Michalovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Michalovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Michaloviec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Michalovce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Michaloviec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Michaloviec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Michalovciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Michalovciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Michaloviec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Michalovciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Michalovciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Michalovce -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Michaloviec. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.