EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 7, tento týždeň 51, tento mesiac 406, tento rok 406
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Michalovce

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Michalovce a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Michalovciach zabezpečí? Tak v Michalovciach, ako aj v celom okolí Michaloviec vám zabezpečíme a poskytneme kompletný a profesionálny sťahovací servis od kvalitnej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. V Michalovciach nepretržite poskytujeme sťahovanie domácností, sťahovanie kancelárií, sťahovanie bytov, ale aj sťahovanie chát a chalúp. Zabezpečujeme sťahovanie hotelov i ubytovní, sťahovanie reštaurácií a krčiem, ale presťahujeme aj obchodné centrá či predajne. Pre všetkých klientov máme jednotné a prehľadné ceny za sťahovacie služby. Neúčtujeme žiadne vedľajšie či skryté poplatky.

Objednajte si u nás lokálne sťahovanie v Michalovciach alebo medzinárodné sťahovanie pomocou webového objednávkového formulára, alebo zavolajte našim operátorkám na linku 0800 80 10 80 a presvedčte sa sami, ako rýchlo sa s vami naši technici spoja a dohovoria s vami celý priebeh sťahovania bytových či nebytových objektov. EXTRA SŤAHOVANIE vám automaticky pri každom sťahovaní ponúkne a zaistí montáž i demontáž nábytku alebo kuchynských liniek.

Všetci naši pracovníci sú zaškolení odborníci, ktorí sa vám budú na 100% venovať. Pred každým sťahovaním vám v prípade vášho záujmu dodáme všetok potrebný obalový materiál a sťahovacie krabice. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v Michalovciach a okolí zaistí to najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie sťahovanie.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Michalovciach, ale aj pri sťahovanie do Michaloviec, z Michaloviec alebo po Michalovciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Michalovciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Michalovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Michalovciach záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Michaloviec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Michalovce -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Michaloviec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Michaloviec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Michalovciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Michalovciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Michaloviec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Michalovciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Michalovciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Michalovce -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Michaloviec. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.