Objednať

Stěhování Sobrance, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Sobrance a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Sobranciach zabezpečí? Pod záštitou veľmi kvalitnej značky franchisovej siete EXTRA SLUŽBYposkytujeme v Sobranciach tie najspoľahlivejšie sťahovacie služby. Poskytujeme sťahovanie bytov, sťahovanie domov, sťahovanie firiem, sťahovanie kancelárií, sťahovanie skladov, ale aj sťahovanie reštaurácií, sťahovanie hotelov alebo sťahovanie predajní. Všetky tieto sťahovacie práce poskytujeme nielen v Sobranciach a celom kraji, ale kompletne po celej Slovenskej republike. Dlhoročné skúsenosti v odbore sťahovania a sťahovacích služieb spoznáte už pri prvom kontaktovaní našej spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.

Či už nás budete kontaktovať cez náš objednávkový on-line formulár alebo prostredníctvom našej centrálnej linky 0800 80 10 80, vždy sa dočkáte okamžitej odozvy. Realizácia dopytov je možná do dvoch hodín od objednávky. Presťahujeme vám bežný nábytok, drobné vybavenie bytu, obrazy, zrkadlá, ale presťahujeme aj umelecké predmety, presťahujeme chaty a chalupy, presťahujeme úrady, sťahujeme ťažké bremená, sťahujeme pianína i trezory. Nechajte sa presťahovať od profesionálov zo sťahovacej firmy EXTRA SŤAHOVANIE a presvedčte sa o našich kvalitách a profesionalite.

Sťahujeme nepretržite bytové aj nebytové priestory po celej EÚ za jasne daných a prehľadných cenových podmienok. Vyriešime každý váš problém súvisiaci so sťahovaním a prepravou. Poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR je úplnou samozrejmosťou u všetkých našich sťahovacích posádok. Nielen v Sobranciach je pre vás spoločnosť EXTRA SŤAHOVANIE pripravená riešiť vašu problematiku so sťahovaním.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Sobranciach, ale aj pri sťahovanie do Sobraniec, zo Sobraniec alebo po Sobranciach! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Sobranciach, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Sobrance cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Sobranciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Sobrance vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Sobraniec. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Sobrance -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Sobraniec. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Sobranciach. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Sobraniec do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Sobranciach s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Sobranciach. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Sobraniec. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Sobranciach využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Sobrance -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Sobraniec. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.