EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Vranov nad Topľou

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Vranov nad Topľou a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby vo Vranove nad Topľou zabezpečí? Sťahovanie bytov, sťahovanie rodinný domov, sťahovanie kancelárií, archívov, knižníc, škôl i škôlok. Spoľahlivo a kvalitne vám poskytneme aj sťahovanie hotelov, sťahovanie ubytovní, sťahovanie reštaurácií alebo sťahovanie predajní a obchodíkov. Všetky tieto sťahovacie práce poskytujeme prostredníctvom našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY nielen vo Vranove nad Topľou, ale úplne v celom okolia. Zabezpečíme vám kompletný sťahovacie služby od počiatočného naplánovanie sťahovanie bytových či nebytových priestorov, až po samotné uskutočnenie a dokončenie sťahovacího procesu.

Sťahovacie služby zabezpečujeme len preškolenými a skúsenými pracovníkmi, ktorí sa vždy snažia vyjsť každému klientovi maximálne v ústrety. Zaisťujeme nielen sťahovanie napríklad v rámci objektu, ale poskytujeme aj medzinárodné sťahovanie po celej EÚ. Na základe vašich požiadaviek presťahujeme a premiestnime napríklad biela technika, elektroniku, presťahujeme nábytok, hudobné nástroje, rastliny, prístroje alebo drobné vybavenie bytu. Tiež vám ale presťahujeme ťažké bremená, presťahujeme trezory, klavíry či stavebný materiál.

K dispozícii sme vám 24 hodín denne, vrátane sviatkov aj víkendov. Objednajte si naše sťahovacie služby prostredníctvom on-line objednávkového formulára a presvedčte sa sami, ako rýchlo naši technici reagujú na vaše dopytu. Sťahovanie vo Vranove nad Topľou už nemusí byť len stres a komplikácie. Naša skúsená firma EXTRA SŤAHOVANIE vám vždy zaistí bezproblémové a pohodové sťahovacie práce.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen vo Vranove nad Topľou, ale aj pri sťahovánie do Vranova nad Topľou, z Vranova nad Topľou alebo po Vranove nad Topľou! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie vo Vranove nad Topľou, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovánie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovanie z Prahy do Vranova nad Topľou. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovanie, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať tieto sťahovákov. Sťahovanie Vranov nad Topľou -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som úplne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovanie z Vranova nad Topľou. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali as vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Moc ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Vranova nad Topľou do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team sťahovákov super ochotný, milý a celé sťahovanie vo Vranove nad Topľou s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodné komunikácie a plánovanie bolo tiež na jedničku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovanie vo Vranove nad Topľou. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovanie už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie as nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahovaní bez problémov, páni sú milý a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie nábytok, ako som si priala. Sťahovanie z Vranova nad Topľou. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízny, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som vo Vranove nad Topľou využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci predčil moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Vranov nad Topľou -Prešov. Veľká spokojnosť sa presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacích prác tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovaním pre moje klientov. Určitě doporučuju. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy úplná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že sa jedná o sťahovákov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Parádní zkušenost. Včera nám tato společnost zajišťovala stěhování z Prahy do Vranova nad Topľou.Výborný prístup, úplná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe úplne spokojný so službami - konkrétne sa presťahovaním vo Vranove nad Topľou. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.