Objednať

Stěhování Humenné, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Humenné a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Humennom zabezpečí? Dnes a denne sťahujeme vaše domácnosti v Humennom a jeho širokom susedstve pod hlavičkou registrovanej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Presťahujeme domy, sťahujeme chalupy, sťahujeme byty, sťahujeme úrady, škôlky, školy aj prevádzkarne. Sťahujeme jedálne a reštaurácie, sťahujeme predajne a krámy, sťahujeme ubytovne, sťahujeme aj sklady. Zabezpečíme pre vás kompletné sťahovanie kancelárií, sťahovanie firmy ale aj kompletný sťahovací a baliaci servis vrátane odbornej montáže a demontáže nábytku alebo kuchynských liniek.

Premiestnime bežné predmety, presťahujeme nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, stroje, sťahujeme trezory, ale napríklad aj stavebný materiál. Na nadmerné náklady máme k dispozícii špeciálnu techniku pre manipuláciu a následnú prepravu. Na prepravu používame vlastné úžitkové vozidlá od 3,5 t do 24 t. EXTRA SŤAHOVANIE vám v Humennom poskytne na sťahovacie práce iba zaškolených a perfektných pracovníkov.

Dodáme vám všetok obalový materiál a potrebný počet sťahovacích škatúľ. Štandardom je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás v Humennom záruka kvality pretože celý priebeh sťahovania zabezpečíme vždy tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Humennom, ale aj pri sťahovanie do Humenného, z Humenného alebo po Humennom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Humennom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Humenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Humennom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Humenné vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Humenného. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Humennom. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Humenné -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Humenného. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Humenného do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Humennom s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Humennom. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Humenného. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Humennom využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Humenné -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Humenného. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.