EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 4, tento týždeň 169, tento mesiac 524, tento rok 524
Objednať

Sťahovanie a sťahovacie práce Humenné

sťahovanie a sťahovacie práce

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Humenné a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Humennom zabezpečí? Dnes a denne sťahujeme vaše domácnosti v Humennom a jeho širokom susedstve pod hlavičkou registrovanej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY. Presťahujeme domy, sťahujeme chalupy, sťahujeme byty, sťahujeme úrady, škôlky, školy aj prevádzkarne. Sťahujeme jedálne a reštaurácie, sťahujeme predajne a krámy, sťahujeme ubytovne, sťahujeme aj sklady. Zabezpečíme pre vás kompletné sťahovanie kancelárií, sťahovanie firmy ale aj kompletný sťahovací a baliaci servis vrátane odbornej montáže a demontáže nábytku alebo kuchynských liniek.

Premiestnime bežné predmety, presťahujeme nábytok, osobné veci, hudobné nástroje, kulisy, dekorácie, stroje, sťahujeme trezory, ale napríklad aj stavebný materiál. Na nadmerné náklady máme k dispozícii špeciálnu techniku pre manipuláciu a následnú prepravu. Na prepravu používame vlastné úžitkové vozidlá od 3,5 t do 24 t. EXTRA SŤAHOVANIE vám v Humennom poskytne na sťahovacie práce iba zaškolených a perfektných pracovníkov.

Dodáme vám všetok obalový materiál a potrebný počet sťahovacích škatúľ. Štandardom je poistenie prepravovaného nákladu vo výške 100 000 EUR. EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás v Humennom záruka kvality pretože celý priebeh sťahovania zabezpečíme vždy tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Humennom, ale aj pri sťahovanie do Humenného, z Humenného alebo po Humennom! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Humennom, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Humenné cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Humennom záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Humenného. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Humennom. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Sťahovanie Humenné -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní z Humenného. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie z Humenného do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Humennom s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Humennom. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie z Humenného. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Humennom využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Sťahovanie Humenné -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Humenného. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania.