Objednať

Stěhování Spišská Nová Ves, sťahovanie a sťahovacie práce

sťahovanie

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie v meste Spišská Nová Ves a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Spišskej Novej Vsi zabezpečí? V Spišskej Novej Vsi a celom krásnom okolí už niekoľko rokov profesionálne sťahujeme domácnosti, sťahujeme rodinné domy, sťahujeme hotely, prevádzkárne, veľké i malé firmy, ale sťahujeme aj kancelárie. sťahujeme reštaurácie, sťahujeme ubytovne, sťahujeme predajne aj obchody. Súčasťou našich špičkových sťahovacích služieb spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE je v Spišskej Novej Vsi nielen montáž a demontáž nábytku, ale aj dodanie obalových materiálov a sťahovacích škatúľ.

Akékoľvek sťahovacie práce sú zabezpečované a poskytované skúsenými a zaškolenými odborníkmi v odbore sťahovania. Sieť EXTRA SŤAHOVANIE poskytuje v Spišskej Novej Vsi ten najkvalitnejší sťahovací servis pre súkromné osoby, podnikateľov aj pre firmy. Všetky služby sú poskytované za prehľadné a veľmi solídne ceny uvedené v našom cenníku sťahovacích služieb. Všetky predmety a náklad, ktoré sú prepravované spoločnosťou EXTRA SŤAHOVANIE, sú poistené a dobre zabezpečené.

24 hodín denne sme v Spišskej Novej Vsi a celom kraji pripravení postarať sa o prepravu a presťahovanie vášho nábytku, presťahovanie kuchynských liniek, presťahovanie domácich spotrebičov, presťahovanie kancelárskeho nábytku alebo napríklad premiestnenie a vynosenie stavebného materiálu. EXTRA SŤAHOVANIE je pre vás zárukou istoty a kvality sťahovacích služieb.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Spišskej Novej Vsi, ale aj pri sťahovanie do Spišskej Novej Vsi, zo Spišskej Novej Vsi alebo po Spišskej Novej Vsi! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Spišskej Novej Vsi, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (pozri sťahovanie Spišská Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Mali by ste v Spišskej Novej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

Máte okrem sťahovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.


Službu sťahovanie Spišská Nová Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Ďakujem za zabezpečenie a poskytnutie sťahovania z Prahy do Spišskej Novej Vsi. Bola som veľmi milo prekvapená nielen samotným priebehom sťahovania, ale aj špičkovým prístupom, oblečením a vybavením tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Rozhodne odporúčam, a budem odporúčať týchto pracovníkov. Sťahovanie Spišská Nová Ves -Praha. Úplná spokojnosť, vrelo odporúčam. Špičkové sťahovacie služby... Som plne spokojný a ďakujem za vašu ochotu pri sťahovaní zo Spišskej Novej Vsi. Všetko pre mňa rýchlo naplánovali a s vašimi pracovníkmi som bol tiež veľmi spokojný. Všetko vybavenie rýchlo naložili, vyložili a ešte ma doviezli späť k môjmu autu. Veľakrát ďakujem. Ďakujem za profesionálny prístup a veľkú pomoc. Sťahovanie zo Spišskej Novej Vsi do Prahy prebehlo hladko a cena bola viac než priaznivá. Môžem len odporučiť. EXTRA SŤAHOVANIE môžem odporučiť! Bola som príjemne prekvapená, ako bol celý team pracovníkov super ochotný, milý a celé sťahovanie v Spišskej Novej Vsi s nimi prebehlo bez problémov a veľmi profesionálne. Úvodná komunikácia a plánovanie boli tiež na jednotku, všetci boli ochotní a nápomocní. Ďakujem veľmi pekne za skvelý prístup a odvedenú prácu pri sťahovaní v Spišskej Novej Vsi. Na všetkom sme sa vopred dohovorili a deň sťahovania už prebiehal veľmi rýchlo. Pracovníci všetko starostlivo balili do fólie a s nábytkom manipulovali naozaj opatrne, takže nikde žiadne škrabance. Všetko teda bolo odsťahované bez problémov, páni sú milí a v novom byte mi pomohli rozmiestniť väčšie kusy nábytku, ako som si priala. Sťahovanie zo Spišskej Novej Vsi. Milí, ochotní ústretoví. Super servis i cena. Ďakujem a odporúčam. Precízni, slušní, milí a veľmi ochotní. Skutočne môžem vrelo odporučiť. Už som v Spišskej Novej Vsi využila dvakrát sťahovaciu službu tejto spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE. Ich prístup k práci prekonal moje očakávania. Ešte raz vám touto cestou ďakujem za sťahovanie. Už dvakrát som sa sťahovala s touto spoločnosťou. Vždy plná spokojnosť. Ochotní, veľmi pracovití, absolútne spoľahliví. Skutočne je poznať, že ide o pracovníkov profesionálov. Jednoznačne odporúčam. Sťahovanie Spišská Nová Ves -Prešov. Veľká spokojnosť s presťahovaním i cenou. Ďakujem a odporúčam. Vďaka za vašu ochotu. Trikrát po sebe som využil sťahovacie služby tejto spoločnosti. Skvelý prístup k práci. Veľká spokojnosť s celým procesom presťahovania pre mojich klientov. Určite odporúčam.Parádna skúsenosť. Včera nám táto spoločnosť zaisťovala sťahovanie z Prahy do Spišskej Novej Vsi. Výborný prístup, plná spoľahlivosť, môžem vrelo odporučiť všetkým. Za nás veľká, naozaj veľká pochvala za skvelý priebeh sťahovania. Musím uznať, že som bol po dlhej dobe plne spokojný so službami - konkrétne s presťahovaním v Spišskej Novej Vsi. Moc ďakujem, môžem len vrelo odporučiť tieto služby od spoločnosti EXTRA SŤAHOVANIE.