EXTRA SŤAHOVANIE a VYPRATÁVANIE
Profesionálne sťahovacie služby
Počet zákazníkov, ktorí objednali naše sťahovacie a vypratávacie služby v SR a ČR: dnes 0, tento týždeň 136, tento mesiac 325, tento rok 4 208
Objednať

Sťahovanie bytov Košice-okolie

sťahovanie bytov

Dopytujete lacné a profesionálne sťahovanie bytov v meste Košice-okolie a hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto sťahovacie služby v Košiciach-okolí zabezpečí? Potrebujete zabezpečiť sťahovanie bytu v Košiciach-okolí? Sme profesionálna sťahovacia spoločnosť z Košíc-okolia, ktorá vám tieto sťahovacie služby zaistí. Naše franchisová sieť EXTRA SŤAHOVANIE vám v celom okrese Košice-okolie zabezpečí bezproblémové presťahovaní vášho bytu a domácnosti. Váš byt presťahujeme vo vami zvolenom termíne, ktorý vám bude vyhovovať. Štandardné sťahovanie bytov v Košiciach-okolí automaticky zahŕňa demontáž a následnú montáž nábytku, zabezpečenie obalových materiálov potrebných pre zabezpečenie sťahovanie vášho bytu a domácnosti. Veškerý nábytek a vybavení bytu vám nastěhujeme do vhodného automobilu, převezeme na vámi určenou adresu a samozřejmě opět vynosíme a rozmístíme tak, jak si sami určíte. Disponujeme vlastními vozy od 3,5 tuny do 24 tun a tak vám můžeme poskytnout stěhování bytu libovolné velikosti, a to nejen v ČR, ale i kamkoli po celé Evropě. V případě vašich dalších požadavků při stěhování bytu vám je radii poskytneme.

Kde poskytujeme naše služby

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby nielen v Košiciach-okolí, ale aj pri sťahovanie bytu či domácnosti do Košíc-okolia, z Košíc-okolia alebo po Košiciach-okolí! Neponúkame najlacnejšie sťahovanie v Košiciach-okolí, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a kvalitné služby skutočných odborníkov. Pred objednávkou nami poskytovaných prepravných a manipulačných služieb si prezrite, aká je naša cena za sťahovanie (viď sťahovanie bytov Košice-okolie cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem sťahovanie bytu či domácnosti záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Mali by ste v Košiciach-okolí záujem o odborné vypratávacie služby a práce? Objednajte si u nás vypratávanie.

Chcete sa sťahovať?

Vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytujúce sťahovanie, vypratávanie a prepravu v tejto lokalite:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
franchisor siete EXTRA SŤAHOVANIE pre SR a ČR
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800 80 10 80
telefón: +420 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenzie

Recenzie našich služieb sťahovania od zákazníkov:

Skvelý prístup sťahovákov. Milí, ústretoví, ochotní, neskutočne obetaví. Sťahovanie bytu z Košíc-okolia zvládli rýchlejšie ako ja osobák. Odporúčam a budem odporúčať. Chlapci sa skutočne nemajú za čo hanbiť. Boli úplne skvelí rovnako ako cena za ich výbornú prácu. Sťahovanie bytu mojej matky z Košíc-okolia bolo vykonané úplne luxusne. Pánům skutečně moc moc děkuju jak se o nás postarali. Svojí práci ovládají skvěle, vřele doporučuji. Chcela by som sa poďakovať za perfektné služby. Včera sme mali objednané sťahovanie bytu v Košiciach-okolí na 13 h. Páni prišli presne tak, ako bolo dohodnuté. Sťahovanie prebehlo úplne v poriadku, boli skvelí !!! Ďakujem za profesionálny prístup, boli sme naozaj moc spokojní! Stěhovací firma EXTRA SŤAHOVANIE byla velmi profesionální při stěhování našeho bytu v Košiciach-okolí, se službami jsme byli velice spokojeni. Stěhování bytu do Košíc-okolia.Úplná spokojnosť. O všetko sa postarali, nemali sme s ničím žiadne starosti. Chcel by som pánom touto cestou poďakovať. Určite odporúčam využívať túto spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Odporučila som tieto sťahovákov svojim klientom. Chlapci sú makakoch. Sťahovanie bytu z Košíc-okolia prebehlo tak rýchlo, že som sa nestačila ani rozkukať a naši klienti boli kompletne presťahovaní. sťahováci boli veľmi ochotní, ohľaduplní a milí. S cenou úplná spokojnosť, čo sa dohodlo, to tiež platilo. Chlapcov budem rozhodne ďalej odporúčať. Skutočne som bola veľmi milo prekvapená profesionálnym a spoľahlivým prístupom tejto sťahovacej firmy. V dnešnej dobe sa to tak často nevidí, tobôž keď som zistila, že je to celkom veľká nadnárodná franchisová spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Väčšinou je u takto veľkých spoločností zmätok, ale tu bolo všetko úplne dokonale zorganizované, od počiatočnej komunikácie až do finálneho ukončenia sťahovanie bytu. Využila som ako upratovanie tak sťahovanie bytu z Košíc-okolia, spokojnosť, odporúčam.